• marmara'da üç farklı dilde işletme bölümü vardır.hepsi de farklı yerlerdedir.türkçe,ingilizce,almanca.puan sıralamasında en yüksek ingilizce daha sonra almanca en sonda türkçe gelir.bu yüzden türkçe dışındakini kazananlar inglizce veye almanca diye belirtme ihtiyacı duyarlar. * yapacak birşey yok. allah sonlarını hayır etsin. önümüzdeki maçlara bakacağız artık.
  • önemli profesörlerini vakıf üniversitelerine kaptırmasına ragmen halen üniversitenin ea puanı en yüksek bölümüdür.
  • bu saçma sapan yerleşke değiştirme kararları sağolsun, hemen hemen bütün hocaların bırakıp gitme aşamasında olduğu bölümdür, bölüm başkanı dahil. bir yıl sonra gazete ilanıyla hoca ararlarsa şaşırmayın.
  • bölüm başkanı osman gürbüz'dür. bunun dışında birçok kaliteli hocaya ev sahipliği yapmaktadır. marmara üniversitesinin iibf bölümünün en yüksek puanlı bölümüdür.
  • taşındı taşınacak derken 2018 itibariyle nihayet göztepe kampüsündeki plazamsı şahane binasına yerleşmiş olan bölümdür. evrak işi için beklerken 'kahve yaptım, kokmuştur, size de ikram edeyim' diyebilecek tatlışlıkta idari personellere sahiptir. biz üniversitedeki idari personelin azarlamayanına bile aşina değilken şaşırtır, gülümsetir.

edit: geçtiğimiz aylarda da binanın altına espresso lab açıldı. an itibariyle marmara'nın en havalı binasıyız.*
  • bölüm başkan yardımcılığına müjdelen ipek yener in getirildiği bölümdür.
    marmara üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi nin ea sı en yüksek ve en sıkış bölümüdür.
  • çok kaliteli bir öğretim kadrosuna sahip olan marmara üniversitesi'nin göztepe kampüsü içinde bulunan bölüm.

işletme yüksek lisansı yapmak isteyenler için de 5 farklı alt branşa ayrılmıştır.

(bkz: organizational behaviour)
    (bkz: yönetim ve organizasyon)
    (bkz: üretim yönetimi)
    (bkz: human resources)
    (bkz: sayısal yöntemler)
  • 2010-2011 egitim ogretim yılı itibari ile anadoluhisarında egitimine devam eden bolum.
  • üniversitenin açık ara en iyi akademik kadrosuna sahip olan bölümdür.
    akademik ve insani her konuda.
hesabın var mı? giriş yap