şükela:  tümü | bugün
 • 83 yıllarında breake dance ın yeni moda olduğu zamanlarda bu türe has müzik yapan zat ı muhterem.
 • malum ortamlarda ilk bölümü itibariyle çok beğenilen dizidir. torrent linki şu şekildedir.

  imdb linki.

  edit: kickass'imiz adı gibi kıçına tekme yediği için geçici olarak şuradan torrentleri indirilebilir.
 • 80'li yılların commodore 64 oyunlarından, editörünün kullanıcıya açık ve yeni levellar hazırlamaya elverişli olmasıyla ilklerdenrdir
 • ilk bölümü itibariyle benim de çok hoşuma giden dizi.

  havası ortamı, baş rol oyuncusunun ruh hali çok değişik bir iz bırakıyor.
  son zamanlarda izlediğim en ilginç ve beğenimi toplayan dizi. öyle ki arada 1-2 dakika da olsa atlayan ben deniz 1 saniyesini bile atlamak istemedim.
  umuyorum ki arkası da ilk bölümde olduğu gibi sağlam ve ilgi çekici olur.

  edit: imdb itibariyle 1-2-4 ve 10. bölümler görünüyor 1.sezon için ve sadece 10.bölümün 26 ağustos tarihi dışında herhangi bir bilgi mevcut değil. en azından 2.bölümün haftaya mı yoksa yarın bugün mü çıkacağını öğrenebilsem güzel olabilirdi.
  edit2: cbs'te yayınlanma tarihi 24 haziranmış ama bu diğer bölümlerinin tarihlerinin olmamasını açıklamıyor. varol torrent gene de...

  sonralardan gelen edit: 1 temmuz yazan degisikler oldu, amk ne ben mhp seçmeniyim ne de siz devlet bahçelisiniz, basit toplama işlemini ben de yapabiliyorum. ben bütün sezon nerede, niye 1-2-4 ve 10. bölüm var diğerleri yok diyorum...
 • --- spoiler ---

  yeni bir fight club türeviyle karşı karşıyayız anlaşılan. kahramanımız bu kez bir sigorta şirketinde değil, yazılım güvenliğinde çalışıyor, e tabi 90'lardan günümüze devir değişti. amaç gene kredileri ortadan kaldırmak ama bu sefer galiba bina patlatmak yerine sitem hackleyerek yapacaklar galiba.
  brad pittin yerini de ancak christian slater gibi biri doldurabilirdi ama edward nortonın yerine oynayan eleman da gayet güzel oynuyor. inşallah sakız gibi uzatmazlar da güzel bir hikaye izleriz
  --- spoiler ---.
 • tadından yenmeyen bir pilot bölümle başlangıç yapmış yeni dizidir. tutar bu. oyunculuk da fena. karaktere de tam oturmuş.

  efso is coming...

  (bkz: buralar şimdi dutluk)

  edit: şimdi hatırladım da mr robot'un olduğu sahnelerde kimse mr robot'un varlığına ilişkin ne göz teması kuruyor ne de iletişime geçiyor.

  (bkz: buralar eskiden dutluktu)
 • eğer klişelere yönelmezse çok iyi bir başlangıç yapmış dizidir. şimdilik takipteyiz.

  (bkz: reserved)
 • pilotu ile smacı vurmuş yeni dizidir. oyunculuk, özellikle başrol (bkz: rami malek) oynamamış yardırmış resmen. izlenesi ve izlemeyenlerin kafasına vurarak izletilesi bir iş olmuş.
 • (bkz: mr. roboto)
hesabın var mı? giriş yap