• toriçellinin 25 metreden röveşatayla attığı gol yüzünden yillardir görüşmediğim çocukluk arkadaşımla sözlükte tanışmam bu olaylardan biridir... (bkz: yoda)
  • 2.lig 2.grupda altay... 15 macta 15 galibiyetten sonra, 16. macta berabere kalinca manager sacked.. ibret ve dehsetle izledim
  • rushden and diamonds takımı ve yetersiz oyuncular ile ingiliz liginde fırtınalar estiren taktiğin, kaliteli futbolcuların bulunduğu güney afrika cumhuriyeti milli takımında patlaması, ortalama 4 gollü mağlubiyetler (bkz: şerefli mağlubiyetler)
  • corlusporun $ampiyonlar liginde yari final oynamasi./gurur vericidir ayni zamanda eheh.
  • askerdeki kogus arkadasimi (bkz: tertip) transfer etmeye calismis olmam.. pahaliydi alamadim
  • francis bugri adli kardesimizin ben 15m sterline liverpool'a sattiktan sonra oradan da 80m sterline juventus'a gitmesi beni koparmistir. gordugum en okkali transfer budur.
  • 50 cm, 60 cm, vb... (bkz: olaylar gelisir)
  • besiktasla lazio'yu deplasmanda 7-0, valencia' yi yine deplasmanda 5-0 yenmem. lucas castroman' in turk olmasi.
  • ronaldinho yu fenere almıştım çok efendi adamdı ne bi kere büyük takıma gitçem dedi ne gelen tekliflerden sonra gitmesine izin vermediğim içim mutsuz oldu. sonunda türk oldu televoleler çıkar oldu. riquelme ve saviola da aynen. neyse ronaldinho'ya fenerdeyken 108 milyon dolar teklif ettiler gene satmadım.
    başka bir oyunumda romaya almıştım romadada aynen efendiliği korudu en son milan 130 milyon dolar vermişti gene kabul etmedim.
  • birinci sezonumda figo'yu fenerbahce'ye almam. geldi adam ya ciddi ciddi. uc sezon sonra aldigim paraya roma'ya sattim.
hesabın var mı? giriş yap