aynı isimde "one piece (dizi)" başlığı da var
  • manga 795. chapter son sayfaya kadar ne boktan bir chapter diyordum ki son sayfada sürprizi yaptı oda sensei

--- spoiler ---

kaido the beast göründü
    --- spoiler ---
  • manganın 795. bölümü bana kocaman bir "ha siktir" çektirmiştir.

kaido'yu dört gözle bekliyordum ama bu kadar erken değil.

ve bence on numara bir giriş yaptı.

--- spoiler ---

the man was looking for a place to die.
    he has suffered defeat seven times as a pirate, and captured by marines or emperors 18 times.
    has suffered torture a 1000 times in his life time.

the man was sentenced to death 40 times.
    when he was hung, the chain broke.
    when he was sent to the guillotine, the blade broke.
    when he was impaled with spears, the spears broke.
    he ended up sinking 9 gigantic prison ships.

no one could ever kill him. not even himself.

his hobby is suicide. his name is... kaidou of hundred beasts!

--- spoiler ---

oha.
  • --- spoiler ---

kaido the beast.
    joker -ki kendisinin ne kadar güçlü olduğunu gördük- korkmakta haklıymış.
    müthiş bir giriş yaptı.
    merak edilen çok şey var ama ben kaido'nun 7 yenilgisini merak etmekteyim.
    sanji'yi de gördük sonunda. hayvan temalı korsan grubu ile mücadele. sanji'nin aşçılık hünerleri için bire bir. sheep's head.ilahi oda.
    --- spoiler ---
  • bleach ve narutoyu seyrettikten sonra niyeyse cok cocuksu gelmisti bana zamaninda. cok zorlamama ragmen bi turlu isinamadigim anime.
  • --- spoiler ---

sanji'yi bu sayıda görmeyi umuyordum ama kaidou büyük sürpriz oldu. bir hafta ara yaramış oda sensei'ye.
    --- spoiler ---

epik sahneye çıkışların mangasıdır.
  • -s!-
    luffy marineford girişi efsanedir bu olsa olsa, tamam bu da iyi tamam he göklerden gelen bir kaido var
    -s!-
  • 795. bölümüyle çılgın atan mangadır.
    --- spoiler ---

sanji ve tayfanın geri kalanının görünüşüne sevinirken gökten yonkou indi ya la. üstelik bizimkilerin kapıştığı elemanlar da kaido'nun adamları. kidd-hawkins-apoo ittifakı da shanks'ı hedeflerken karşılarında kaido'yu buldu. işler karışıyor, anlaşılan klasik arc sonrası kutlamalarını dressrosa'da göremeyeceğiz.
    --- spoiler ---
  • hayatımda izlediğim en daşaklı animedir. 9gagde gördüğüm luffy gaglerinden sonra başlama isteği uyandıran ama o kadar bölümü görünce gözümü korkutan animedir aynı zamanda. ilk olarak death note'a başlamıştım ben de, kısa diye, klasik hikaye. sonra hiç zevk alamadım ben anime diyince samuraylar, abartılı karakterler, katanalar ve eğlence bekliyordum çünkü, sonrasında one piece'e başladım ve beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. hatta sırf bu anime yüzünden şuan kaptanlık okuyorum sdlkjfsdf ailecek sevilir one piece. telefon uygulaması da var bir sürü mangalarını okuyabilirsiniz, ha aynı zamanda en az filler'ı olan animedir. öhöm naruto gibi değil pek.
  • mangası yayınlamaya başladığında doğan çocukların artık reşit olduğu, muhtemelen yazarı ölmediği sürece bahsi geçen çocukların çocuklarının bile haftalık takip edebileceği efsane.
    her düşman yonkou için , (kaido, big mam, blackbeard) ve dünya hükümeti liderleri (gorosei) için birer arc sürse, robin'in kayıp yüzyılı keşfetmesi, sanji'nin all blue'yu bulması gibi karakter bazlı arclar vb ile araya hiç ekstra yeni hikaye katmadan var olan gidişatta bir 10 sene daha bizi her hafta manga sitelerinde dolaştıracaktır.
hesabın var mı? giriş yap