• tofaş adına pist yarışlarında fiat coupe ile yarışan osman güney'e televole tarzı magazin programlarında takılan isim... kendisi aynı zamanda eski bir kartingçidir
  • gizem özdillinin sevgilisinin müslüm baba tarafından kamyon osman olarak telafuz edilen adı, bir televole dumuru
  • (bkz: asfalt osman)
  • bir de $imdi izmir civarlarından iki tekerlekli muadili cıkmı$tır, yanılmıyosam mobilet osman'mı$ kendisi.. breh breh..
  • (bkz: park osman)
  • şenay akay'a adlı adınca ben sana layık değilim geyiği çekmiş bir er kişi imiş, yiğit imiş, cengaver imiş (magazin basınının dediğine göre). magazin basını böyle diyor, bu doğrultuda konuşuyor (ayol şekerim). ayrıca şenay akay'ı aşkından tarumar etmiş bir insan olarak da lanse ediliyor magazin camiasında.

bir kişi de çıkıp kendisine sormuyor, demiyor ki "sen tutup da şenay akay gibi bir kadına neden böyle yapma gereği duydun, milletin eline mankeninden geçtim, başlı başına bir sevgili bile geçmiyor iken niye kıza bu lise son / üniversite birinci ikinci sınıf erkek öğrenci klasmanındaki bir geyiği kullanma gereği ihtiyacı hissettin, dağarcığında başka kelam mı kalmadı, diğer sebepleri fareler mi yidi a benim dört tekerim, a benim ful otomatiğim, deri döşemem" deye.

kadir kıymet bilmez olmuş insanoğlu canlar oy canlar tey (yazar delirdi burada).
  • şenay akay'a yaptığı manevraya kıl olunmasının ardında, yazarın üniversite çağlarında aynı geyiğe maruz bırakılmasına dair ukte olan erkek kısmı.

kendisi giderken biz çıkınımızı sırtlamış dönüyorduk bu yollardan (biz bu geyikleri yaladık yuttuk hocu).

uktem var. sel oldum aktım aha da.
hesabın var mı? giriş yap