• bir hakan arıkan klasiği.jaja 40 metreden atmıştı,sanırım bu sefer 50 metreden yedi.

kendini geliştirmesi güzel.
  • kendi deyimiyle "emre'nin al da at dediği topa, sadece dokunmak zorunda kalmış."
  • eğer duyduklarım doğruysa, yarısının aykut kocaman'a yazılması gereken goldür.

hakan arıkan'ın o zaafiyetini bildiği halde kaç tane teknik direktör oyuncularına böyle bir talimat verdi şu ana kadar? rakibi tanımak diye dilimize pelesenk ettiğimiz ifadenin maçta uygulanması ancak bu kadar güzel olabilirdi.

kocaman'ı burada özel kılan bir başka unsur ise alex'e veya emre'ye değil de, eski talebesi olan özer'e bu talimatı vermesi. maç öncesi sorsanız fenerbahçeliler'e, "hakan'ın bu zaafından hangi oyuncu faydalanmalı?" diye, galip ihtimalle alex veya emre (bir ihtimal christian) diyeceklerdir. özer ismi ilk üçte bile zor yer bulur kendine. ama rakibi olduğu kadar, kendi oyuncularının kabiliyetlerini tanıyan ve de oyuncusuna güvenen aykut hoca (çünkü top üstten farklı bir şekilde auta çıksa, zaten yeterince şimşekleri üzerine çekmiş olan özer'e yüklenmek için yeni bir bahane oluşacaktı) burada "futbol okullarında ders olarak okutulmalı" dediğimiz türden bir taktik başarı gösterdi.

kendisine kızsam da yeteneğinden hiç şüphe duymadığım özer ise, bu stresli zamanında büyük bir cesaret sergileyerek, yeni bir gelecek adına iyi bir başlangıç yapmış oldu. hele bir de "stoch veya dia neden oynamıyor?" diye sorulan bir ortamda.

ikisine de tebrikler.

edit: yanlış başlığa entry girmek isimli yazımın da öznesi olmuş oldu bu yazı bu arada.
  • kulakların ercan taner yorumlarını aradığı gol olmuştur.
  • babama karsi beni cok mahcup eden goldur. dondum adama tam da aykut hoca niye israr ediyor bu adamda, tamam kumasi iyi ama olmuyor be baba iste gorememis mi bunu dedim, on on bes saniye sonra sus lan yarraamin kurma kolu dercesine bu golu atti. utancimdan dakikalarca konusamadim lan senin bu yaptigin insanliga sigar mi ha ozer sigar mi? benim su an kalbim, icimde ates var ozer uzuyosunuz beni.
  • (bkz: #25790920)

şakası bi yana, cidden fantastik bi gol. tebrikler özer.
  • orospu çocuğu elektrik kesintisi sebebiyle canlı izleyemediğim goldür.
  • artık orta sahada top ayağındayken oralardan iyi vurur tabirini hetmesini sağlayan güzel bir goldür.

sahalarda ender görülebilecek tarzdadır ve hafızalarda yıllarca yerini koruyacaktır.
  • prekazi'nin monaco'ya attığı efsanevi gol'e nazire yaparcasınadır. o gün prekazi florya'dan vurmuş ve mecidiyeköy'de mukim kaleci ancak topu ağlarında görmüştü. özer ise topa antrenman bitimi istanbul samandıra'dan vurdu ve mersin'deki kaleciyi havada avladı. güzel gelişmeler bunlar. netcede insanlığın daha alacak çok yolu olduğunu anlıyoruz.
  • ileri derece astigmat hakemin ve oyundan zevk almayı çoktan unutmuş fanatiklerin yüzünden arka planda kalmış goldür. ben şahsen oradan şut çekilince kaleye bile gitmeyeceğini düşünmüştüm başta, zira arada zibilyon tane herif vardı ve birine çarpmaması mucizeydi. fakat zivot je cudo kuralları burada da işledi ve efsane bir gol izledik neticesinde. digiturk de bu golü tanıtımlarında sık sık kullanacaktır artık, hava şartlarından dolayı yayını kesmek zorunda kaldığı bir maçta atılmasına aldırmadan.
hesabın var mı? giriş yap