şükela:  tümü | bugün soru sor
 • youtube'da ingilizce derslerine denk geldiğim ingilizce öğretmeni. kendimi disiplene edebilir ve kesintisiz takip edersem işe yarar diye düşünüyorum. anlatım dili olarak beni yakaladı. daha önce iki kere ingilizce kursuna, üç kere de evde düzenli çalışmaya ara verdim. bu sefer ne olacak bilmiyorum, duruma göre düzenlerim.

  www.konuanlatımı.com (evet türkçe domain, sözlük bile hazır değil buna.) ve ingilizce eğitim videoları diye bir kanalı var. bir de geçen kanalı arayıp bulamadığımda fark ettim ki kanalını kapatmışlar, yeni kanal açmış kendileri.
 • kendisini 1997 senesinde oluşturduğumuz forumumuz.com dan tanıdığım, mütevazi ve cana yakın insan. ingilizce dersleri verdiği youtube kanalı ve internet sitesi bulunmaktadır. hep böyle yüce gönüllü kal e mi :)
 • youtube kanalı ve konuanlatımı sitesi aracılığıyla ücretsiz ingilizce eğitimi veren, mükemmeliyetçi bir karaktere sahip olduğunu düşündüğüm, öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran eğitmen. youtube kanalındaki yüz videoluk oynatma listesini bitiren ingilizce sevdalısı kişileri, anlatım tarzıyla oldukça şaşırtacaktır. olağanüstü bir emek harcadıgı her videosunda, kalitesiyle kendini diğer ingilizce eğitmenlerinden bir adım öne çıkarıyor. bonus olarak, her videonun altında, videonun içeriğindeki konuşma metninin pdf dosyası halinde indirme linki de mevcuttur. tüm pdf dosyalarını indirip kitap haline getirmek çok yararlı oluyor.
 • kendisi 3 kuruşa 5 köfte veren ingilizce hocasıdır. uslubu o kadar güzel ki, bir ders bitince bir sonraki derse geçmek istiyorsunuz. adam resmen bıkmadan usanmadan bir iş modeli yarattı. ( helal olsun sana hoca) internette bölük pörçük bulunan ve bir çoğu sıkıcı ingilizce eğitim videolarının aksine, kendine has üslubu ile tertipli düzenli ne yaptığını bilir bir şekilde 100 video yaptı. hemde ücretsiz.

  bu adamın yaptığının yarısını yapan paralı site yok. sen hesap et bu adamın neyi başardığını.
 • ankara alparslan anadolu lisesi'nde bilgisayar öğretmenliği görevi yapan hocamızdır. okulun akıllı tahta ve diğer bilgisayar işleriyle ilgilenir.
 • youtube'da denk geldiğim ingilizce eğitim videolarındaki ince işçiliği ve titizliği görünce büyük saygı duyduğum adam. helal olsun. bu ülkeyi böyle insanlar ileri taşır ancak.
 • kendisiyle yüz yüze tanışma fırsatı bulduğum değerli bir eğitmendir. insanların yabancı dili nasıl daha verimli bir şekilde öğreneceğini, kavrayacağını iyi çözmüş sevilen oldukça beyefendi bir kişidir kendisi.

  şu an ki "ingilizce konu anlatımı" ve "çeviriyle öğren" kitaplarından sonra, phrasal verbs kitabının da çıkacağını öğrendim. örneği az görülen değişik bir eser olacak gibi duruyor. beklemedeyiz.
 • youtube kanalındaki ingilizce konu anlatımlarını izlemeye başladığım ve anlatımına şapka çıkardığım ingilizce öğretmeni.

  yayınladığı tüm videoları izleyerek şu aralar atıl olan ingilizcemi tekrar canlandıracağımı umut ediyorum.

  videoların her birine büyük emek verildiği çok belli. her ne kadar kitap üzerinden yabancı dil çalışmayı sevmesemde, youtube kanalına destek olmak amacıyla kitaplarını sipariş etmeyi düşünüyorum.

  hocam emeğine sağlık.
 • güzel ders anlatıyor demek az, adam resmen sanat icra ediyor.
 • işini hakkıyla ve severek yapmak bu olsa gerek. gerek kitapları, gerekse youtube kanalındaki konu anlatım videolarıyla mükemmeliyetçi ruh halini titizlikle aktarabilmiş, mütevazi şahsiyet. derslerinde ki esprileri ve muazzam film kültürü ile tam birlikte bira içmelik arkadaş izlenimi vermektedir kendisi. maillerime sabırla cevap vermesinden ötürü ayrıca kendisine teşekkürü bir borç bilirim.