şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • yeri kavacık rüzgarlıbahçe de bulunuyor
 • tl yatırma işlemi oldukça uzun süren firma. 8 saat oldu hala hesabıma aktarılmış değil. beklemedeyim.

  edit: ertesi gun de hesaba aktarilmayinca iletisime gectim. ozur dileyerek gozlerinden kactigini ve bildirimi goremediklerini soylediler. hemen ardindan hesaba yatirdilar... kullaniyorum bir suredir. simdilik memnunum hizmetlerinden.
 • parayı burada tutacaksanız güvenli midir bilmem ama tl yatırdıktan sonra neredeyse anında hesaba işleyen, günlük 500tl için kimlik bilgisi istemeyen bir bitcoin alış-satış sitesi.

  ben buraya tl yatırıp hemen bitcoin'e çevirip onu da hemen bittrex 'e aktardım.

  büyük paralar yatırmayacak olan, 100-200 lirayla bir deneyeyim neymiş diyenler için çok güzel ve hızlı. büyük paralar yatıracaklar illa ki kimlik bilgisi verecek, o zaman paribu mu koinim mi btcturk mü düşünürsünüz.
 • coin borsası.

  (bkz: yerli ve milli)
 • edit: neo ve tron çekiminde herhangi bir işlem ücreti bulunmuyor. ayrıca 23.04.2021 tarihindeki çekimile tecrübe ettiğim üzere dakikalar içerisinde binance'ye transfer gerçekleşiyor. yalnız tron coini çekerken tron ağını kullanacaksınız. buna dikkat edin yeter.

  paribu'dan binance'ye bitcoin transferi için; paribu web sitesinde bulunan, btc işlemleri ->bitcoin çekme menüsünden binance btc walletimi ve göndereceğim btc miktarını girip işlemi yapıyorum. bu arada btc transferinde bir miktar ücret kesiliyor. bundan kurtulmak için ne yapıyoruz?

  usdt transfer ediyoruz.

  nasıl usdt transfer ediyoruz?

  binance üye olduktan sonra menüden deposit -> crypto -> usdt seçiyoruz ve trc20 ağındaki cüzdan numaranızı kopyalıyoruz. paribu'dan tether alıyoruz(yani 1 adetinin karşılığı 1 dolar olan coin). aldığınız tetherleri binanceye göndermek için paribu'dan cüzdan -> çek işlem adımlarını takip ederek karşınıza gelen ekrana binance tether cüzdan numaranızı (trc20 ağı) yapıştırıyoruz. hepsi bu. minimum çekimi paribu 30 usdt yaptığı için ben önce minimum gönderiyorum. gönderdiğim adreste tetherleri gördükten sonra kalan tutarı gönderiyorum.

  bu arada binance hesabınızı buradan açarsanız referansımla kaydolmuş olursunuz. böylelikle %10 komisyon indirimi sağlamış olursunuz
 • tr koşullarında daha iyisi yapılana kadar en iyisi.
 • btcturk ve konim'e göre btc alış fiyatı gayet avantajlı. hesap aktivasyonunu nüfus cüzdanınız ile yapabiliyorsunuz. bu işlemi yapmazsanız günlük 500tl tutarında bir alım yapmanıza izin veriyor. yaptığım eft 10 dakika içerisinde sisteme geçti.türk btc sitelerinin en rahatı diyebilirim.
 • koinim.com'un hayvani btc çekme ücretinden kaçmak için üye olduğum site. 500 liraya kadar kimliktir, kağıda ıvır zıvır yaz fotoğraf çek, ikametgah bilgisini ver vs. demeden para yollayabiliyorsunuz.

  bugün ilk defa bir miktar para yolladım ve sadece 4 (yazıyla: dört) dakika sonra hesabıma düştü. site düzeni, arayüz gayet güzel. artı puanı kaptı.
 • paribu, koinim, btcturk üçlüsünü bu hafta denedim.
  hesap onayını diğerlerinde 1 günde alırken burada 80 dakikada alınca beni afallattı. hesaba geçtiğim ilk para için diğerleri gibi 1 güne yakın süre bekletmeyip 20 dakika sonra işlem yapabilir hale geldiğim için ikinci kez afallattı. bu üçlü arasında en son denediğim paribu oldu ve ben burada karar kıldım.
  edit: harf hatası
 • ilk kullanımımda eft sırasında işlem kodunu girmeyi unutmama rağmen, kesinti yapmadan ödemeyi kabul etmişlerdir. ödeme alma ve gönderme işlemlerinde şimdiye kadar hiçbir problem yaşatmadılar. son dönemlerde btcturk ile karşılaştırıldığında fiyat farkı göze çarpıyor. bu da tercih edilme nedenlerini artırmakta.

  çalıştıkları banka sayısını artırırlarsa tadından yenmez. nitekim şuan bayram tatili nedeniyle eft yapamıyorum.
hesabın var mı? giriş yap