şükela:  tümü | bugün
  • yeni hizmete başlamış bitcoin borsası, arayüz btcturk'un biraz daha gelişmişi gibi ve koinimden kat kat rahat kullanım açısından. kucuk meblağlarla yapmış oldugum denemelerde sorun yaşamadım. aynı anda birden fazla cüzdan hesabı acabiliyor olması güzel yine kücük meblağda yapmış oldugum tl cekimi 15dk yı bulmadı hesabıma gecisi.hacimde epey yüksek görünüyor şimdilik bir sorun yok btctukten sonra koinime gecen biri olarak aylar sonra bi ohh çektirmiştir şahsıma
  • tl yatırma işlemi oldukça uzun süren firma. 8 saat oldu hala hesabıma aktarılmış değil. beklemedeyim.

edit: ertesi gun de hesaba aktarilmayinca iletisime gectim. ozur dileyerek gozlerinden kactigini ve bildirimi goremediklerini soylediler. hemen ardindan hesaba yatirdilar... kullaniyorum bir suredir. simdilik memnunum hizmetlerinden.
  • parayı burada tutacaksanız güvenli midir bilmem ama tl yatırdıktan sonra neredeyse anında hesaba işleyen, günlük 500tl için kimlik bilgisi istemeyen bir bitcoin alış-satış sitesi.

ben buraya tl yatırıp hemen bitcoin'e çevirip onu da hemen bittrex 'e aktardım.

büyük paralar yatırmayacak olan, 100-200 lirayla bir deneyeyim neymiş diyenler için çok güzel ve hızlı. büyük paralar yatıracaklar illa ki kimlik bilgisi verecek, o zaman paribu mu koinim mi btcturk mü düşünürsünüz.
  • koinim'e uzak ara fark atmış firma. koinim ile başladığım btc hikayeme kendileri ile devam ediyorum. tl yatırdım 3 dk geçmeden hesaba geçtiler.
  • paribu'dan poloniex'e bitcoin gönderirken paribu web sitesinde bulunan btc işlemleri ->bitcoin çekme menüsünden poloniex btc walletimi ve göndereceğim btc miktarını girip işlemi yapıyorum, doğru mu yapıyorum merak ettiğim sistemdir.

edit: bu şekilde sistem.
  • (bkz: #68616069)
    görüğüm kadarı ile tl karşılığında btc alış için en uygun fiyatı veren site paribu.com
    hal böyle iken neden btcturk ya da koinim kullananlar var anlamadım. varsa mantıklı bir neden dinlemek isterim.

edit: şu an paribuda btc=8935 tl iken koinimde btc=9049
    komisyon oranı paribuda %0,3-%0,4 olarak yaıyor başlangıç kullanıcısı için.
  • tr koşullarında daha iyisi yapılana kadar en iyisi.
  • hesap onayı için yalnızca kimlik gerekiyor ve çok kısa süre içerisinde onay geliyor. ayrıca onay için koinim'deki gibi donunuzun rengine kadar istemiyorlar. komisyonları da koinim'e göre daha uygun. an itibariyle türkiye için en iyi bitcoin borsası.
  • koinim.com'un hayvani btc çekme ücretinden kaçmak için üye olduğum site. 500 liraya kadar kimliktir, kağıda ıvır zıvır yaz fotoğraf çek, ikametgah bilgisini ver vs. demeden para yollayabiliyorsunuz.

bugün ilk defa bir miktar para yolladım ve sadece 4 (yazıyla: dört) dakika sonra hesabıma düştü. site düzeni, arayüz gayet güzel. artı puanı kaptı.