• günümüz kadınlarının muzdarip olduğu konudur. var olan erkeklerin çoğunun ya psikolojik sorunlarının olduğu, ya birey olamadıkları, ya yanlış ilişkiler sonucunda bir takım değerlerini kaybettikleri ve buna benzer durumlar sebebi ile kızları bu düşünceye sevkeden durumdur. var olan azınlığın da kapıldığını düşünürler.
  • (bkz: bütün iyi erkeklerin kapılmış olması)

az aramaya inan’ın amk yaa

şimdi başlığı gören bir milyon sığır, “aaa ben buradayım” diye mal mal aranacak. o mallar yukarıdaki başlıkta toplu halde var zaten...
  • (bkz: kezban atasözü)

sen çöp olduğunun farkına varma,beni göremiyorlar diye çemkir.
  • başlığı okuyunca aklıma bir arkadaşımın emlakçı olan babasının isyanı geldi. dediğine göre, internet ortaya çıktığından beri ucuza arazi alacak keriz bulamıyorlarmış. nedense benzettim ben bu isyanı.
  • evliligin ne oldugunu bildiginize emin misiniz? ciddiyim bu konu da ehliyet verilmesi gerektigini düşünüyorum artık.
  • normal vaka.

piyasada kadınların erkeklere en ufak bir faydası, en ufak bir katkısı, en ufak bir sevgisi, en ufak bir empatisi olmadığı bir dünyada evlenmekle fakbadi edinmek arasında hiçbir fark yok.

allah'tan erkekler eski dönemlerdeki gibi mal değiller. akıl ve mantıklarını hormonlarının önüne daha çok koyabiliyorlar.

hal böyle olunca daha iyi bir dünya için sürünmeli ve akıllanmalısınız. dünya böyle böyle dengesini bulacak.
  • erkek varda evlenilecek para kalmadı
  • dogru tespit. gerci ben de evlenilecek kadin degilim, yemek yapmiyorum, tembelim, surekli uyumak en buyuk hobim falan. amaan kalmasin evlenmeyiverin siz de?
  • herkes hakettigi gibi yasiyor gulom.
  • piyasada evlenilecek erkekte çok kadın da. insanlar aşırı seçici olduğu ve günümüzdeki ilişkiler giderek daha yapmacıklaştığı için gözler kör olmuş durumda. önemli olan doğru yerden bakıp güzellikleri görebilmek.
hesabın var mı? giriş yap