• ismi (bkz: eren bülbül), daha 15 yasında.

(bkz: pkk sivil öldürmez)

(bkz: pkk terrorist grup değildir)

(bkz: yaw he he)
  • twitter'da hümanist geçinen aktörlere baktım hiç birinin zerre umurunda değil.

pkk'nın her zaman ki vahşiliğidir. şehit çocuğun kanı yerde kalmaz işallah.
  • ekşisözlük yazarlarının kadınların şurası,erkeklerin burası,şu boylu kadınlar,bu boylu erkekler gibi önemli konuları olduğundan dolayı ilgi çekmeyen kahrolası olay.
    ayrıca sizin gibi insanların vicdanına sıçayım.
    edit:beni haksız çıkaran bütün yazarlara teşekkür ederim
  • aslan yürekli bir çocuğun hayatına kıyılmasıdır.

bu sözlükteki duyarcı tayfa 90'larda askerlere yer göstereceğim diye askerleri pusuya düşüren şerefsizleri çok iyi bilir. hepinizi toplasalar şu çocuğun tırnağı etmezsiniz.
  • nerede o duyarcı piçler.
    az beri gelsinler de 15 yaşındaki evladımızdan feyz alsınlar. bu çocuk güvenlik güçlerine karşı koyarken değil yardım ederken şehit düşmüştür.
  • işçi, öğretmen, çocuk katillerinin son eylemi.

barış kelebeklerininizle beraber kanınızda boğulun inşallah.
  • kanını siktiklerim... sizin "barış" diyen dilinizi de sikeyim, sizin "insanlık onuru" diyen ağzınızı da sikeyim.. alayınız orospu çocuğusunuz, başka da bir sikim değilsiniz.

o gariban çocuğun canına kıymak hangi "barışçıl" amacınıza hizmet etti köpekler?

insan değilsiniz, hayvan değilsiniz, leşlerinizin yatmayı hakettiği tek yer bok çukuru.

daha on gün önce o faşist dediğiniz trabzon'da, trabzonlu bir genç 2 kürdü boğulmaktan kurtarmak için denize atlayıp boğuldu. kürtçülerin örgütünün de "kardeşçe cevabı" çocuk katli oldu. pkk tam olarak budur işte.
  • öldürülen sivillere bahane bulmakta üstlerine de yoktur. en son öldürülen öğretmene ajan dediler, bu olay için de çocuk kurşuna isabet etti derler.
  • olay kadar acı olan bir diğer durum ise teröristlerden birisinin artvin şavşat nüfusuna kayıtlı olması. neyin,kimin uğruna terörist oluyorsun bre gafil. 15 yaşında bir çocuğu katledecek kadar neyin hırsı bu. bir başka askeri çoluk çocuğundan ailesinden ayıracak hangi özgürlük savaşı bu.

siktirin gidin şu ülkeden, düşün şu devletin yakasından. bu topraklar size dar gelecek. hala anlamıyor musunuz bir ölür bin dirilir bu millet.
  • kimse götünü yırtmasın. devleti bir türk yönetmeye başlamadan, bu olaylar hiç bitmeyecek.
hesabın var mı? giriş yap