• kilo vermede yağ yakmada form a girmekte en etkili yöntem uyanınca sabah aç mideyle cardio yapmaktır.butun gece vücut aç kaldığı için direk yağ yakımı oluyor.ortalam 40-60 dk arası yeterlidir.
    bunu 1 ay deneyin ve nasıl kilo verdiğinize inanamicaksiniz..
  • yapılan araştırmalara göre tok yapılanı ile arasında yağ yakımı açısından hiç bir farkı olmayan hededir.

ingilizce bilenleri şöyle alalım.
  • kilo verdiğim dönemde ciddi işe yarayan bir şeydi. 20-25 günde baya sonuç almıştım. gelin görün ki o kadar emek boşa gitti, verdiğim bütün kiloları geri aldım. yorucu bir okul hayatının sonucu sıfır sporla ve bol fastfood la geçen günlerin getirdiği vücuda yerleşen yağlar oluyor. bırakmamak lazım sporu. ister aç karna ister tok.
  • vücut bu durumda kendini koruma moduna alıp metabolizmayi yavaslatacagi için 1 hafta sonra hiçbir artısı olmayacak eylem
  • açkarna cardio aslında mali asıllı fransız stoperdir. uyumayı sever.sabahları 40-60 defa alarmı erteler. vereceksin fatih hocanın eline bunu bir ay sona nası deyiştine inanamıcaksınız.
  • kesinlikle iyi bir tavsiye degildir, kalp krizi riskini onemli olcude arttirir.

kaynak
  • açkarna cardio piyasaya çıkacak olan yeni bir makarna türüdür. "aç-bitir makarna" sloganıyla çıkarılacaktır.

sabah bile yenebilecek şekilde formüle edilmiştir.
  • aç karnına 40-60 dakika cardio yapabilen varmı 20 dakika hit makbuldür.
  • bir kere tok karnına hiit “kardiyo” yapıp, yedimlerimin gerçek anlamda burnumdan gelmesinden mütevellit artık hep başlıktaki gibi yaptığım eylem.

eski spor eğitmenim de spordan yarım saat sonra protein ağırlıklı beslenmenin kasları güçlendirip, desteklemeye yardımcı olduğunu söylediğinden beri 30-60dk spordan sonra bu şekilde kahvaltı yapıyorum. sayesinde güne muhteşem başlıyorum.
    not: yatırım tavşanıdır.
hesabın var mı? giriş yap