• ankara 4. sulh ceza hakimliği'nin şafak ertan çomaklı’nın talebi üzerine verdiği 20.03.2019 tarih ve 2019/2257 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • yazilanlari mi begenmedi ne olduysa sildirmis rektor..

ne güzel memleket.. sildir, sustur, sindir.

kimi basliklar var sol tarafta gözükmüyor ne kadar yazarsan yaz..
  • seçilmiş değil,atanmış anadolu üniversitesi rektörüdür.
  • kendisi gibi erzurum doğumlu olan atatürk üniversitesi rektörü ömer çomaklı ile akrabalığı var mı merak ettiğim kişi.
  • doğrular söylendiği için entryleri sildiren rektör, kimse de tepki göstermemiş.
  • anadolu üniversitesi'ne rektör olarak atanmadan önce polis akademisi başkanlığı polis amirleri eğitim merkezinde müdürlük yapmıştır.

öğrenci kulüpleriyle yaptığı toplantıda polisleri nasıl eğittiğini ballandırarak anlatmıştır. malum partiden milletvekilli olabilmek için var gücüyle mesai yapmaktadır. bir an evvel hayalleri gerçekleşse de o da okul da rahatlasa.
  • anadolu üniversitesini kötü yönetmiyorsunuz doğrudur. zaten köklü üniversite ve yerleşmiş kültür kötü bir rektörle de dağılmazdı.

peki bulunduğunuz yere gerçekten hak ederek geldiniz mi? cevabı biliyoruz da bunu kendinize arada soruyor musunuz? yani bu başarılı işleri yapan aslında farklı biri olmalıydı dediğiniz oluyor mu?

ya da tanıdıklarınız olmasa veya farklı bir partiden olsaydınız da aynı pozisyonda olur muydunuz?

ben olurdum. o yüzden eleştiriyorum. ben 30umdan sonra ancak kurumsal bir firmada işe girdim. hayatım boyunca hiç tanıdık etkisi(tensip diyorlar bu işe torpilin daha yeşil hali gibi bişey anladığım kadarıyla) kabul etmedim. sistemi eleştiriyorum aslında. siz de kaynıyorsunuz işte.

tanıdıklarınıza selamlar.
  • 20 yıldır düzenlenen eskişehir film festivali için bu yıl da bütçe isteyen iletişim bilimleri fakültesindeki festival ekibine "eğer biz (ben) yapmayacaksak festival olmaz" dediği iddia edilen sayın rektör.

https://twitter.com/…dam/status/1185485880552759296

napcan sinemayı minemayı; o parayla kaç gişinin garnı doyar haberiniz var mı? ayıbtır. ayrıca sinema izlemek günahtır. günaha girmeyin. sayın rüktürümüzün arkasındayız.
  • yunus emre kampüsünü devasa kameralarla, çalışmayan turnikelerle, dubalarla, plaka tanıma sistemleriyle, bariyerlerle donatmış ve ağaç ışıklandırmalarıyla üst düzey güvenlikli bir umumhaneye benzetmiştir.
    akademik anlamda başarısı ise su götürmezdir. sahur etkinlikleri, ramazan sokağında macun dağıtılması vb. kültürel faaliyetlerle biz cahil öğrenci topluluğunun ufkunu arşa çıkarmıştır.
    başarılarının devamını diliyoruz.

son günlerdeki gündemimiz için ise:
    (bkz: anadolu üniversitesi tiyatro festivali rezaleti)
hesabın var mı? giriş yap