• allah'ım efendimiz muhammed'e (sav) kusursuz bir salat ve rahmet, mükemmel bir selam ve selamet vermeni diliyoruz. o peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. maksatlara onun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar onun hürmetine elde edilir. onun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salat et.
  • duanın tam metni şöyle:
    allahumme salli salaten kamileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedinillezi tenhallu bihil ukadu ve tenfericû bihil kurabû ve tukdâ bihil havaicû ve tünalü bihirreğaibu, ve hüsnül havatimu ve yüsteskal ğamamu bivechihil kerîm. ve ala alihî ve sahbihî bikülli lemhatin ve nefesin bi adedi külli malumin lek.
  • 4444 kez okununması gereken dua.

gerçekleşmesini istediğiniz bir dilek isteğin olması için okunur bana öyle dediler. 4444 tane okudum kazaya uğramamak için 300 tanede fazladan okudum. arkadaşım ne 1 eksik ne 1 fazla tam 4444 tane okumalısın deyince bir 4444 tane daha okudum.

tabi istediğim şey olmakta gecikince arkadaşım o zaman ahiretin için iyi birşey yapmış oldun dedi. iyi madem. ben zaten ahiretim için birşeyler yapmayı planlıyordum. iyi oldu yani.

vuslata ahirette ereriz nolcak!..
  • tefric gönül açmak, gam ve tasa gidermek iken, salat, peygambere yapılan duadır.
    bu durumda salaten tefriciye veya daha bilinen adıyla salat-ı tefriciye hz. muhammed'den, onun adını anarak gönülden gam ve tasaların giderilmesini dilemektir. bu dilek ile dudaklara gelen duadır.
  • (bkz: 4444)
  • fetö dininin emirlerinden. buradaki fetöcü piçler de bahsetmeye başladığına göre 4444 kere okuyup türkiye’de deprem olsun falan diye dua etmeye başlamışlardır.
  • tesniyedir. sapıklıktır. fatiha'nın "yalnız sana kulluk ederiz" ayetine aykırıdır çünkü muhammed'i tanrılaştırmaktadır. fatiha'nın "yalnız senden yardım dileriz" ayetine aykırıdır çünkü sadece allah'tan değil, muhammed'den de yardım istemektir. kendisine müslüman diyenlerin, bırakın 4444 kere okumayı, aklından bile geçirmemesi gerekir.
hesabın var mı? giriş yap