• havaya 90 derece açıyla taş attıktan sonra geri çekilmemek..akabinde kafanın kırılması..valla..
  • üniversite yemekhanesinde tabüldot ile yemek yedikten sonra çöpü boşaltırken eldeki çatal-kaşığı kafası karışıp kendi kabına atıyorum diye çöpe atan ve ben gülünce ancak farkına varan ama çevreden utanıp geri alamayan arkadaşla 1 hafta dalga geçtikten sonra aynı şeyi yapmak.
  • bulunamayan telefonun yerini tespit etmek için "dur bi çaldırıyım" düşüncesiyle ikinci kez telefon aranmak :(
  • özel ders sırasında fizik anlatırken f=m.a yerine f=a.m yazmak. dinamiğin temel ilkesi bıdı bıdı diye anlatmak ve silememek.
  • cok ciddi bir toplantıda "zorlayacağım şartları" diyecekken "şorlayacağım zartları" diyerek toplantının ciddi olma ozelligini sabote etmek.
  • rüyalardaki düşünme sekanslarında ve hareketlerde bolca bulunurlar*.
  • bozuk atm makinesinin önünde duran bankanın güvenlik görevlisine, o atm bozuk kardeş bekleme boşuna demek.
  • bahar şenlikleri kapsamında odtü'ye giriş yaparken kaplumbağa arabamız ile, jandarma bagaj kontrolü yapacakken, indim ve de bagajı açtım.
    jandarma: e burada motor var.
    dp: evet. motor.
    kahkahalar..
  • "niyet ettim allah rızası için şınav çekmeye"
    bir ramazan günü
  • üst geçitten geçiyordum. önümde mini mini bir serçe sekiyor. uzaktan ona doğru yürürken serçe, üstgeçidin demir parmaklarına yaklaştı. kendimi ona doğru bir saniyelik bir hamle yaparken buldum: ''eyvah düşecek!''
hesabın var mı? giriş yap