• not: başlık başa kalmış. muhtemelen savurduğu tehditlerden dolayı götüme girebilir endişesiyle korkup entry'lerini sildi.

not 2: çocukça tehditler ve iftiralar savurduğu entry'si sakıncalı olduğu için, moderasyon tarafından silinmiş.

yıllardır matematik dersine girip, defalarca geçemeyen bir yazar hakkında atıp tutmuş. bir de yasal olmayan video ve ses kaydıyla tehditler yağdırmış

(bkz: bir grup öfkeli genç)

serkan aras’ın sadece bir dönem dersine girdim ve yukarıda anlatılanları okuyunca başka birinin dersine mi giriyorum dedim kendime. adam 2+2 kaçtır gibi beleş sorular soruyor geçirmek için. sadece 2 saat verdiği notlara baksan geçeceksin ama bunları yapma sonra gel adamın arkasından tehditler yağdır.

serkan aras benim gözümde okuldaki en öğrenci dostu hocalardandır. size, derslerde sadece kitaptan şu sayfayı okuyun çalışın sınavda sorumlusunuz diyen, koridorda gördüğünde yüzünüze bakmayan, soru bile soramadığınız geri kafalı akademisyenler layık. bu kafayla daha çok yaz okuluna kalırsın.
  • serkan aras hocanın matematik-2 dersini aldım geçen sene 2.dönem,dersleri de sürekli takip ettim,açıkcası serkan hoca dersten geçmemiz için elinden geleni yaptı.kişisel sayfasına işlediği konular ile ilgili çalışma soruları koyup çözemediğimiz sorular olduğunda gelip sormamızı istedi.ben vizeden 25 alıp final döneminde hocanın sayfasındaki soruları çözüp çözemediklerimi hocaya sordum gayet yardımcı oldu.final'den 75 alıp geçtim.final sorularının içerisinde kendi kişisel sayfasına koyduğu çalışma sorularından 2 si birebir aynıydı diğer sorular ise derste işlediklerinin benzeriydi.dersi geçmemiz için bu kadar çabalayan bir hocanın böyle bir şey yapacağına ihtimal dahi vermiyorum.
hesabın var mı? giriş yap