• sansal büyüka 'nın kızı. ntv spor ile beraber kariyerini yükseltmesi beklenen gayet hoş bir hanım.
  • ntv spor haber bültenlerinde boy gösteren ve spikerlikte yeni olmasına rağmen oldukça başarılı bir performans sergileyen hoş bayan. yine ntv spor bünyesinde bulunan güzeller güzeli burcu esmersoy a spikerlik açısından iyi bir rakip gibi görünüyor. birkaç haftadır takip ediyorum, haber okurken takıldığını hiç görmedim. ayrıca kendine güveni ve alttan alttan hafif gülüşü hoş bir hava katıyor. ilgiyle takip ediyoruz.

ayrıca belirtmek isterim ki ntv güzelden anlıyor.
  • biraz once "artik sampiyonluk umidi kalmayan beşi....eeaaa..trabzz...ııı denizlispor" gibi bir dil surcmesi ile tebessum ettirmistir. halbusi dogrusu ne olacaaadi "artik sampiyonluk umidi kalmayan galatasaray"....neyse ki gelecekten umitliyiz hazir kalli de gitti...bu durumda seneye gelecek t. direktoru de secmicek heralde..icim rahatladi.
  • meslektaşı ersin düzen 'le nişanlanmış sunucu.

edit: nişan bozulmuş.
  • yaklaşık bir aydır hem kendi parmağında, hem de ersin düzen'in parmağında nişan yüzüklerini göremediğimden, kalbinin boş oldugunu düşündüğüm hanım kızımız.
  • sine(a) matematiksel ifadesinin okunuşu. a değişkeni büyük harftir.
  • abartılı mimikleriyle dikkat çeken spiker. o maç özeti anons ederken ka$larıyla gözleri tek kale maç yapıyor.
  • rock'n coke 2009'da kendisiyle tanıştım, çok şeker ve doğal biri
  • (bkz: #17314113)
  • ortalamaya vursak 2 haftada bir gibi saçlarını dalgalı yapıyor. genelde dümdüz görüyoruz saçlarını. saçları dalgalı haldeyken ve boynunu da biraz ortaya çıkardığı zaman resmen adamı kilitliyor. yani genelde gördüğümüz halinden (bence) çok daha güzel birisi. bence onun yanında -güzellik olarak- burcu'nun esamisi okunmaz.
hesabın var mı? giriş yap