• ben bu tür merkezlerin bizzat uzaylılar tarafından kurulduğunu düşünüyorum. amaçları da varlıklarını bizden gizlemek, var olmadıklarına inandırmak olabilir.
  • girip bi süre dolandıktan sonra demek ki uzaylı diye bişey hakikaten yokmuş hissiyatı yaratan mekan
  • konya'daki mevzu sonucunda az birşey rezil olmuş denebilir.

sonuçta amcalar resmin fotomontaj olmadığını tespit etmişler ki tespitleri gayet doğru. buraya kadar sorun yok. ama sonra madem fotomontaj değil, kesin ufodur deyince biraz sıkıntı olmuş.

gerçi ufo kelimesini ne anlamda kullandıklarında kilitleniyor iş.

eğer kelimeyi tanımlanamayan uçan cisim olarak kullandılarsa, haklılar. evet, fotoğrafta ne olduğu ilk anda anlaşılamayan ilginç bir cisim var ve uçar gibi görünüyor. "ne olduğunu bilmiyoruz, enteresan birşey, ufo denebilir" deyip geçtilerse sorun olmaz.

ama ufo kelimesini, çoğunlukla yaptıkları gibi, "bu cisim uzayın farklı bir bölgesinde var olan bir uygarlığın üretip dünyaya getirdiği bir araçtır" demek için kullandılarsa, o zaman adama sorarlar "peki ucundaki direkle birlikte mi gelmiş, yoksa direği burada mı eklemişler?" diye :)
  • orta okullu bir veletken bir yıl kadar hayatımın odağı haline gelen merkez. ufoların varlığına bütün kalbimle inanıyor ve bu bilgiyi dünyanın geri kalanıyla paylaşmak istiyordum. (haktan akdoğana ufolar varsa var bu bizi neden bu kadar ilgilendirsin ki dediğimde bu cevabı vermişti ve çok beğenmiştim) bir grup arkadaşımla beraber konu hakkında bulabildiğimiz tüm kitapları okuyor ve elimizde kalemlerle hesaplamalar yapıyorduk. türkiyede son on yılda düşen uçakların haritadaki yerlerinden çıkacak bir ipucunu (bir şekil veya tarihlerle ilgili bir şifre belki) arıyorduk durmadan. haktan akdoğana telefon ediyor, çalışmalarımızı anlatıyor, çıktığı televizyon programlarını heyecanla izliyorduk. sonra bu merkez uluslararası bir ufo kongresi düzenliyor biletlerini ise adam başına 25 milyona (8 sene evvel) satıyorlardı. ve biz her iki gün için de birer bilet alabilecek parayı biriktirmeye çalışıyorduk deli gibi. biriktirdik de. iki gün üst üste saat ondan akşam sekize kadar bir dolu saçmalığı da dinledik dikkatle. salaktık kısacası. soydular bizi.
  • (bkz: why so sirius)
  • başkanı, ufo ihbarının sık alındığı istanbul adalar'la ilgili "ufo'lar hareket ederken dünyadaki enerji hatlarını kullanırlar. adalar üzerinde de manyetik enerji hattı var" beyanatı veren topluluk.

"hayır ben inşa ettim o ufo'yu da oradan biliyorum."
  • ufolarına kaçak elektrik hattı çeken uzaylıları tespit eden yegane kuruluş .
  • isim bakimindan dunya kardeslik birligi mevlana yuce vakfi'ndan asagi yani kalmayan kurulus. misyonlari da benzer zira mevlana yuce vakfinin yuce insanlari da uzay yolcusu kaptan riviera yi beklemekteydi.

derdim o degil de; boyle isimleri kullanabilmenin bir kurali bir yasasi yok mudur? simdi ben yarin "dna ve genetik bilimleri arastirma gelistirme uygulama merkezi" diye bir yer acsam istedigim gibi faaliyet gosterebilir miyim? akilli hamam bocegi ordulari olusturup halkali coplugunu feth edebilir miyim? yok mudur "kardesim ne bilimi? ne sacmaliyorsun sen?" diyen.

uzay bilimi benim bildigim astronomi'dir. sirius uzaycilarinin ise ne bir yildiz gozlemi yaptiklarini duydum ne de teleskop kiralayip gezegen hareketlerini izlediklerini. varsa yoksa "ufo lar on sekiz ceside ayrilir, mandalina seklinde ufo, cay tabagi seklinde ufo.." vesaire diye aciklamalar. ha bire "ufo var ama hukumetler gizliyor, aciklasinlar kardesim" tepkileri. e astronomi bunun neresinde arkadasim? uzay bilimi ne zamandan beri ufo paparazzisi olmus?

yetkililer bu olaya bir aciklik getirsin, yoksa bende aciyorum "patojen ve mikrobiyoloji bilimleri uygulama gelistirme arastirma sorusturma karistirma merkezi" ve gelistirdigim akilli fasulyelerle dunyayi ele gec... neyse bu sacma oldu galiba.
  • ilkokul bebelerinin havaya atıp fotoğrafladığı tabakları dahi ufo olarak lanse eden kurulus:

http://www.kozmikanafor.com/ufo-testi/
  • arkadaşımla beyoğlu afm'de `signs` izledikten sonra ziyaret ettiğim merkez. o aralar bi müzesi vardı. duvarlarında ufo fotoğrafları, maketler, makaleler, kuklalar,... gezmiştik görmüştük. hafif sıyrık bir görevlide eşlik etmişti. ciddi ciddi anlatıyordu bak ben bu tür uzaylı gördüm bunuda görücektim ama otobüsü kaçırmış göremedim gibi. sonuç olarak girerken verdiğim paranın hakkını vermişti. tımarhane gezer gibi olmuştu. yine olsa yine gezerim. pişman değilim hakim bey
hesabın var mı? giriş yap