şükela:  tümü | bugün soru sor
 • michael skibbe'nin başarısızlık sebebiyle galatasaray'dan ayrılması durumunda atılacak olası gazete manşetlerinden biri.
 • (bkz: skib attı)
 • http://img8.imageshack.us/img8/4843/151447980a.jpg adresindeki resmin altinda "... kocaelispor'a dun yenildi" diyor, demek ki bu dunku gazete.
  e bu gazete basildigi sirada daha ayrilmamisti, yani bugunku gazetede cikmasi lazim ayrildigina iliskin haberin.
  o zaman da kocaelispor macindan niye "dun" diye bahsedilsin?

  dava dusmustur.
  zaten bu isin artik davasi olmaz...
 • bobiler.org'da yayınlanan bir calısmadır. yani photoshoptur. orada yayınlandı diye hemen kesin konusmuyorum, gazeteyi o gun okudugum icin kesin konusuyorum.
 • monacoduk ya da dingiltere manşetlerinin atıldığı yurdumda sanki o zamandan beri büyük gelişmeler olmuş da, bazılarında 2010'da türkiye sadece terbiyeli, iyi eğitimli insanlardan oluşuyormuş hissiyatı bile yaratmış.

  büdüt: baldur açıkladı sağolsun, ben istediğim gibi anlamışım biraz. düzmece olduğu bilindiği halde insanların gerçekmiş gibi göstermeye çalışması gerçekten saçma.
 • sanirim bunu donem sona erdiginde adnan biraderler icin kullanacagiz bu sozleri. kimleri skib birakmadilar ki...

  feldkamp, umit davala, michael skibbe, cevat gulet, necati ates.............. belki de en sonunda korkulan da olacak; rijkaard...

  edit: erotic lounge uyardi. buyuk kaptan da skib atilanlarin arasinda. zaten biz aliskiniz bunlara. canaydin da hagi'yi onumuze attiginda hemen oyuncak bulmus cocuk gibi avunmustuk. biz de hataliyiz.
 • sevgili arkadaşım, sözlük yazarlarından trafoberk tarafından michael skibbe geldiği gün planlanmış ve bıraktığı gün uygulanmış uzun soluklu bir bobiler.örg montesidir. kısa süreli bir internet fenomeni haline geliş sürecinde yanında olduğum için bizzat gözlemledim kendisini. çok şaşırdı lan, garip internet haber sitelerinde "basına bir şekilde sızdırılan" ibareleriyle kullanılınca günümüzde uydurma haberin peşine takılan koskoca bir güruhu tecrübe etmiş olduk. ne garip insanlarız hakikaten.