• bir zamanlar kullandığım parfüm. çok yakın bir kız arkadaşım ben bu parfümü kullanırken dibimden ayrılmıyordu. sürekli arkamdaydı ve kafamı geriye çevirdiğimde kafası boynumdan uzaklaşır halde yakalıyordum. önce anlam verememiştim ama allahtan sonradan kendisi açıkladı. parfümün kokusuna bayılmış, sürekli boynumu kokluyormuş(boynuma ve atkıma sıkarım kış aylarında), nedendir bilinmez parfümün ne olduğunu soramıyormuş da sanki ayıp gibi. böyle de enteresan bir parfümdür.
  • son derece sentetik, koku kalitesi açısından taklit etmesi çok kolay erkek parümüdür.

evet gerçekten adı geçen notaları algılamak hiç kolay değil. erkek kardeşime bunun sample olanı geldi. fragrantica'da ilan edilen notaları neredeyse hiç algılayamadım. o derece sentetik ki, bu kokuyu orijinal sample üzerinden değil de bargello'dan falan koklasam farkı ayırt edemezdim.

koku güzel, herkes sever ama sorsan kimse içinde ne koktuğunu sanırım kolay algılayamaz. o açıdan benim gözümde kalitesi 0 (yazıyla da sıfır).

tam sonbahar ve kış kokusu. yaş sınırı bence yok. tarz sınırı da yok. "erkek olun ve beğenmeyen çıkmasın istiyorsanız "beni alın yeter" " modunda çıkmış bu parfüm. inanın bu serinin kadın versiyonu çok daha karakterli.

çevrenizde hiç kimse olumsuz yorum vermesin istiyorsanız alın, kullanın. yok ama biraz daha karakteristik bir koku istiyorsanız bu koku size göre değil diyeceğim.

şahsen ben çevremde bu kokuyu duysam dönüp bakmam. sadece "burnuma güzel bir erkek parfümü kokuyor" derdim.
  • yaklaşık 5 aydır kullandığım parfümüm. efsanedir, kalıcılık konusunda biraz üzebilir ama ciddi manada farkındalık yaratır.
  • 15 yıldır givenchy pi kullanıyordum, artık yeni parfümüm you oldu her gittiğim ortamda soranı çok oluyor, kadınlar daha fazla beğeniyor bu kokuyu.
  • yuvarlak hatları olan dikdörtgen şişesinin üstünde büyük harflerle "you" yazan parfümdür.
    beğendik aldık bakalım...

erkek olanda you'nun üstünde küçük yazılarla "stronger with" yazıyor.
    kadın olanında you'nun üstünde küçük yazılarla "because it's" yazıyor.
    şişeler aynı.
  • numune olarak bana verilen edp'sinden uzaktan göğsüme bir fıs sıkmama rağmen kendi kokumda boğuluyorum, gitmiyor. bir de çok ağırmış.

ben bulgari wood'dan vazgeçmeyeyim.
  • 2 adet 100 ml bitti , şimdi 150 ml kullanıyorum. öncelikle çok sıcak ve nemli günler dışında kullanılabilir. çok fazla tatlı olmayan en azından sizi bunaltmayan bir parfümdür. karşınızdakinden kesinlikle övgü alırsınız, niş bir koku değildir yapaylık eğer niş koku kokladıysanız yada kullandıysanız belli olur ama onun dışında kimse anlamaz. bunun dışında bu tarz karşı cinste olumlu izlenim bırakacak phantom ve scandal'ı da öneririm.(yaşınız 25-35 arası ise)
    ucuz olsun marka olsun yazlık olsun dersenizde azzaro sport size uygun olacaktır.
    parfüm aslında bir imzadır. biri kokuyu duyduğunda aaaa ben bunu ali de koklamıştım ilk diyorsa imzanız tamamdır.
  • az önce tester ile tanıştığım, kadın kokusu gibi hissettiğim kokudur, hiç tarzım olmadığını düşünüyorum, armani her konu da iddiasını ortaya koymak için abartmış olduğu bir ürün, 50 ml şişeyi birinin kafasına atarsanız ölümcül zarar verebilir o derece kalın bir cam kütle içinde satılan koku.
  • neden bu kadar popüler bu parfüm anlamış değilim. güzel bir etki de yaratmıyor. neyse kullananların moralini bozmayalım.
  • bu kokuda gerçekten bir şey var, özellikle kadınlar üzerinde deneyimlediğim kadarıyla bu kokuyu taparcasına içine çekme eğilimleri olduğuna bizzat şahit oldum. açıkcası fazla niş de sayılmaz ama kadınlar üzerinde fazlasıyla afrodizyak etki gösteriyor. ( kış günleri olan) özel günlerde veya avlamak istediğiniz bir hatun varsa 3 fıs boyun bölgesine sıkın ve karşınızdaki kadının nasıl başından vurulmuşcasına çıldırdığına şahit olun.
hesabın var mı? giriş yap