• youtube dünysının kavakçı’ları olma yolunda ilerlemekte olan ailenin mensubu.
  • ruhi çenet videolarını seslendirmeyi bırakıp navigasyon seslendirmeye yönelmesi gereken kişi.

az duygu kat be kardeşim.
  • libya belgeselini izledim, içeriğin objektifliği bir yana videolarının temasına göre sesine vurgu ve tonlama getirmesi gerek. biraz can dündar, mithat bereket, tuncel kurtiz izle sümeyra.
  • tam bir şark kurnazı. "dünyanın çılgınlık merkezi hollanda hakkında 17 inanılmaz gerçek" videosuna seçtiği fotoğrafla videonun içeriği birbirine tamamen zıttır, click bait yolunda başarılı olacağı kesin.
  • seslendirme konusunda ders alması lazım. tonlaması, vurgulamaları çok hatalı. bir noktadan sonra aşırı rahatsızlık verici hale geliyor. içerik güzel olsa da seslendirmedeki olmamışlıktan dolayı izleyemiyorum.
  • anlatımı çok hızlı.biraz daha yavaş lütfen.
  • az önce ilk kez karşıma çıkan "youtuber"
    diksiyonu başarısız, telaffuzu kötü ve hızlı anlatıyor. anladığım kadarıyla ülkeler hakkında internette dönüp duran geyikleri şehir görüntüleriyle anlatıyor. fazla bir araştırma yaptığını zannetmiyorum. zaten ismi ruhi çenet videoları 2 olan bir kanaldan ne beklenebilir ki?

neyse efendim, umarım sorunlarını düzeltip kaliteli içerik üretebilir ileride.
  • ruhi çenet'in kız kardeşi. abisinin yan kanalında seslendirme yapmaktadır.
  • abisi doğmuş, ruhi çenet demişler...
    kızınızın adını ne koyalım?
    ruhi çenet 2
hesabın var mı? giriş yap