• #29402025 numaralı entrysi ile çok önemli bir çığır açmıştır: " kadın dediğin yaratığın tek derdi "ay yarın ne giysem" çünkü"

kendisinin tek derdi "bugün hangi kafayı taksam" zannedersem.
  • gelismis ulkelerde iscilerin haklarini nasil kazandigindan, ucuncu dunya ulkelerinde iscilerin hala nasil somuruldugunden haberi olmayan, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmus cahil bir tipik ortadogu zihniyetine sahip lololo.
  • #28357623 nolu entrysindeki itirafı sayesinde her alışverişimde aklıma gelmektedir.

silinme ihtimaline karşı itirafda şöyle bir şey söylemiş," şırınganın içine doldurduğum kendi kanımı marketlerdeki kutu vişne sularının içine rastgele enjekte ediyorum (bir dolu şırınga 13-14 meyve suyuna yetiyo bu arada)

asla cam şişe hariç sıvı alışverişi yapmıyorum artık hiçbir yerden sayesinde.
  • nihayet uçmuş nick altı pisleyici vasat troll.
  • hakkımda yazdığını görünce beni anlayamadığını düşündüğüm ve açıklama yapma gereği hissettiğim yazar.
    lakin anladığı buymuş.
    troll imiş.
  • ağzımın payını vermiş uluç fedaisi. bir hıncal kahkasını haketti kerata, bir adet sunay akın anısı da cabası...

(bkz: #29360789)
    (bkz: bugün iyi hıncal yaptı)
  • (bkz: #29042914) entry'sinden yola çıkarak, sormuş olduğu soruya cevap vermek istediğim mümin kardeşimdir.

ben, kimse kimseyi eleştirmesin diye bir şey demedim. nitekim, girdiğim entry'de yaptığım şey odur. tabi eleştirinin de karşıdaki insana hakaret etmemek, haklarını gasp etmemek gibi sınırları vardır. onun dışında herkes herkesi özgürce eleştirebilir.

yalnız benim de bir sorum oldu şimdi. acaba insanların birbirlerini eleştiremeyeceği fikrini oluşturacak ne yazmışım ben bu entry'de?

son cümle ise eğer bu açıdan yaklaşmak biraz ters olur. çünkü o da bir eleştiridir.

eleştirdiğim şey insanların tespit yapması ya da tespiti yapan kişi değil tespitin ta kendisidir. eğer ortaya atılan fikirleri özgürce tartışamayacaksak ne anlamı kalır ki?
  • birkaç saattir çoban sopasına sürtünen keçi misali ortalıkta gezinen yazar. bakalım sonu ne olacak.
  • (bkz: #28985816) şu entry'sini tekrar gözden geçirmesini rica ettiğim yazar. allahını seversen akıl işi mi bu?
hesabın var mı? giriş yap