• iki saattir melis özçimen ile ilgili bir şey yazacağım diye kıvranan fakir. kız sana şurada kendini rezil etmen için kaç para verdiyse söyle, 10 lira daha fazla vereyim, yazma artık daha. gece gece sinirlendim. önce tiktok başlığına melis özçimen diye birini bana tavsiye ettiler diye yazdı. "ekşiciler size de sallıyor, hadi saldıralım." diye aklısıra gaz bile verdi. sonra adamın teki 24 ayar bileziği takınca, entry'sini sildi. ayarı göstereyim.

(bkz: #86283979)

baktı olmuyor, kızın başlığını kendisi açtı. eleman yazı yazmayı da bilmiyor, insan tanıtmayı da. ısmarlama cümlelere bak şimdi.

(bkz: melis özçimen/@tamyogusmalizombi)

kızda da hiç zeka yokmuş. reklamın iyisi kötüsü olmaz derken kastettikleri bu değil. adam ilk yazdığı entry'sinde sözlükten birinin mesajı sayesinde kızı tanıdığını anlatırken, diğer entry'de "can sıkıntısından dolayı indirdiğim bir video programı sayesinde izlediğim minik kız." diye tanım yapıyor. hiç utanma kalmamış insanlarda ya.

entry'nin screenshot'ı alındı, silmeni bekliyorum. anında geri koyacağım.

edit: ısmarlama cümleler tek tek silinmiş. onun yerine wall of text yazılmış. biraz okuyayım dedim, saplantılı kişiliğe sahip bir sayko gördüm. galiba para alarak yapmıyor. aman kızım uzak dur bundan.
  • fanatik galatasaraylı yazar.
  • galatasaraylı trol engelle
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • tuğla entry giren yazar.
hesabın var mı? giriş yap