• 115 tl bi büyük şişesi.. içmedim ama içildiğinde bana cennetin ırmaklarını vaadedebilmeli.. iyice çoştunuz la yok sarı zeybek, yok bakır imbik, yok 3 distile, 5 posta..
  • tekirdağ rakı ustaları tarafından yarışmalarda ödül kazanmış rakıların damıtıldığı tarihi ''10'' numaralı el yapımı bakır imbikte, %100 yaş üzüm suması ve anasonun distile edilmesiyle üretilmiştir. 3 distiledir. % 47,5 alkol oranına sahiptir.
  • kesınlıkle mukemmel tada sahıptır. fıyatı malum pahalıdır ama en azından ozel gunlerde deneyınız.
  • tekirdag altin serisinin kadife yumusakligina alisan bunyelere zehir gibi gelen raki.70 cl sisesi de 25 lira pahali ustelik. odul kazandigi yarismalardaki juri uyeleri agir rakici sanirim.
  • bana göre çok özel bir rakıdır. kulüp rakının damak dolduran aromasıyla, altınbaş rakının içim zarafetinin ve yeni rakı âlâ'nın yağ gibi akıp gitmesinin birleştiği rakıdır. "rakı gibi rakı" diyebileceğim ender rakılardan biridir. "anlatmaya gerek yok görüyorsunuz, muhteşem" desem yeridir. vakur rakıdır. sert rakının nasıl olması gerektiğine emsaldir. masaya oturmadan önce rakının tadının iliklerime kadar işlemesi için genzimi ve ağzımı iyice temizlediğim iki rakı vardır; kulüp rakı ve tekirdağ no.10. umarım bozmaz...
  • tekirdağ no: 10 rakı 529 tl

ballantines viski 395 tl
    jameson viski 449 tl
    johnny walker black label 449 tl
    the glenlivet founder's reserve 550 tl

bir rakı, orta üstü blended viskilerden pahalı, single malt viski ve rakı aynı fiyata (glenlivet)

çok komik.
  • 115tl ile başladığı hayatına an itibariye* 230tl ile devam etmektedir.

nisan 2014 53,99$*
    eylül 2020 30,99$*
  • 2014'de bir yazar 110 tl olmasına peh demiş. peh.
  • rakı fiyatlarının yüksekliği yüzünden türklerin tekirdağ rakısı no:10 op: 4 mi majör modelini ürettiği rakı.
  • 2016 türkiyesi'nde ağustos itibari ile şişe fiyatı 135tl'dir.
hesabın var mı? giriş yap