• 2010 yılının en iyi komedi filmidir kesinlikle. canım sıkıldıkça açıyorum bazı sahnelerini keyfim yerine geliyor valla.
  • --- spoiler ---

will ferrell ın pezevenklik sürecini inkar ettiği süreçte izlediklerimiz

iyi polis kötü polis mevzusu

ve michael keaton ın sürekli inkâr ettiği alıntılar ve buna aldıgı tepkiler
    --- spoiler ---

beni epey güldürdü.

not: ilk spoiler ım. gereksizse bile bişi demeyin.
  • anchormande will ferrell ron burgundyi oynar. bu filmde ise will ferrell vardır. bu adam ya gerçekten böyledir ya da bu bir film değildir. çünkü eğer bu bir filmse mark wahlberg bundan habersiz, gizlice kaydedilmiştir.

hey bunun gerçek olma ihtimali yok dostum, sen haksızsın. ama dediğimi 120 dakikalık bir kanıtla savunabilirim. hatta hemen, sadece will ferrell'ın üniversite yıllarına döndüğümüz flashback'te tıpkı günümüzde göründüğü gibi göründüğünü hatırlatarak başlamak istiyorum. hayatımı bu filmde daha fazla klişeye gönderme olmamasına borçluyum. sözü iddia makamına bırakıyorum.
  • yardıran, bol geyikli, komediler gibi değil de göndermelerle bezeli absürt bir komedi filmi. gönderme yapılan şeylerden bi'haber iseniz "bu ne şimdi" diyebilirsiniz elbet, nafi her türlü izlemeye değer. "en" sonundaki fıkra sahnesi de ayrı komiktir...
  • yeteri kadar güldürdükten sonra düşündüren de bir filmdir aynı zamanda. ending creditsle beraber verdiği istatistiki bilgiler zeitgeistin özeti gibidir.
    http://www.youtube.com/watch?v=tvudgyukzoi
  • 2010 yılında izlediğim en iyi komedi filmlerinden biri.
  • komedi filmlerinden pek etkilenmeyen beni bile kırmış geçirmiş film. gülmek, eğlenmek, gerginliği atmak için değil; yarılmak için izlenmesi gereken film.
  • başından sonuna kadar güldürebilen bir film. bunu mu izleyeceğiz şimdi uff puff diyerek oturdum televizyonun karşısına ama eğlendim valla bildiğin. samuel jackson ve dwyane johnson'ın çatıdan atlama sahnesine yarılarak güldüm, tüh be erken gittiler dedim ama will ferrell ve mark wahlberg daha komik bir ikili oldu. gülmek için izleyin derim.
  • anahtar kelimeler: gönderme,absürt komedi,aksiyon.
    sonuç: böyle filmlerden daha çok yapılmalı.
  • tahammülfersa bir kepazelik.
hesabın var mı? giriş yap