• hesap açtırırken kredi kartı başvurusuyla ilgili yerleri doldurmamama, güvenemeyip görevliye kredi kartı istemiyorum dememe rağmen adıma kredi kartı çıkartmış, adres teyidi için aradıklarında kartı istemediğimi, onlar göndermeden iptal etmek istediğimi söylediğim halde kartı göndermişler. kart gelir gelmez bankaya iptali için gittiğimde de her söylediğime "masrafı yok, istemiyorsanız kullanmazsınız" diye cevap veren görevliye daha fazla katlanamadığım için iptal ettirmeden çıktım gittim. işte böyle bir banka.
  • an itibariyle dönem hesap işleri masrafları adı altında 30 tlmi yemiş bulunmaktadır. ulan yanlış bi şey yazmayım diyorum şuraya, zor tutuyorum kendimi.. şu an acil ihtiyacım olmayan bi para olsa neyse.. bu sistem direk söğüşlemeye yöneliktir.. bu saatten sonra ben kullanır mıyım sizin bankanızı, hayır.. bi uyarı belirtseniz oraya, şu kadar kesinti yapmak zorundayız deseniz mesela? aferin böyle devam..
  • bünyelerine katılmış olduğum banka. şimdilik hesabımda 0.00 tl var. bakalım aidat kesecekler mi yakın zamanda. *

`#` iyi bankadır efendim. şiddetle tavsiye ediyorum. internetten bankacılık işlemi yaparken siktiriboktan 1 şifreyle giriş yapacağınızı sanmıyordunuz, değil mi?

`#` akpchpmhpdspydpbokpçişpbebekpergenpkakap liyim.
  • türkiye'nin en büyük yasal tefecilerinden olan panka... atm'den makbuz ücreti olarak kestiği 1 tl'ye yarim litre süt alir şıpıdık şıpıdık içerim, ona da eyvallah etmem... 1 lira ne demek lan, oha amk... altı üstü makinayı biraz işgal ediyoruz, zaten hesaplardan 3 ayda bir kol gibi ücret kesintisi yapıyosun birde utanmadan sırf makinayı işgal ettin diye 1 lira alıyosun... ne diyem...
  • ya her şey iyi hoş, en çok çalışılmak istenen bankasın, en çok personeli olunmak istenen bankasın, 'bankamız' yazarken dahi hala 'bankamız'ın b sini büyük yazarsın, hani bir tarikat gibisin, illüminatimsisin, o kadar karizmasın, anası babası iş bankası mensubu olan yavrucakların dillerinden düşmezsin övünç kaynağı olarak, o kadar profesyonelsin de, arkadaş, arkadaşım, bak güzel kardeşim, lan bu mehmet ali alabora tutkusu nedir lan!! lan ali ağaoğlu kadar itici bi herif. her şeye gelince profesyonelite, iş memedali alaboraya gelince fıs. yerim öyle bankanın büyük b sini lan!

zamanla gelen öz eleştirel edit: iş bu entry kuyruk acısı içermektedir. ilgili başlık altına belli bir süre boyunca daha aynı acıyı haiz entryler girilecektir. levent'teki evimden, 2012 merco c200 ümden ettiniz lan beni!
  • istanbul avcılar şubesinden, aydın ili davutlar şubesine faks çekilmesi için bıraktığım belgeleri davutpaşa şubesine postacı yoluyla gönderen insanların avcılar şubesinde bulunduğu banka.
    yaklaşık 4-5 senedir yolumun üzerinde olduğu için sıklıkla kullandığım bu şubede henüz başarıyla tamamlanmış bir işlemim bulunmuyor.
  • çeşmedeki kampının plajında denize girmek isteyen türbanlı yaşlı bir kadını - muhtemelen emekli bir müdürün karısı - tüm kampın duyacağı şekilde anonsla uyarıp denizden çıkmasını isteyen sözde laik banka.
  • aynı zamanda kredi kart iptali sırasında sorun çıkarmayan bankadır.
  • imar bankası'ndaki tüm paramı çekip, yatırmayı düşündüğüm banka. ama imar bankasının faizleri daha iyi, kararsız kaldım.
  • ortalama bir türk bankası, ne özel sektör gibi yakaladığıma geçireyim mantığı güder ne de resmi banka soğukluğuna sahiptir, gri bir bankadır.
hesabın var mı? giriş yap