şükela:  tümü | bugün
  • bizi üzen.

(bkz: [url=https://hizliresim.com/qg3yjq][img]https://i.hizliresim.com/qg3yjq.jpg[/img][/url])

''sevgili ulaş,
    hediyeni sahafa satmış pelin,
    çünkü sen ne biricik ne kıyılmaz olabildin,
    yine de iyi ki sevdin.''
  • pelin tarafından tek harcananı hediye ettiği kitap olmayan ulaş. üzmüştür.
  • kitap verdim ellerine,
    lsd sürdüm sayfalarına,
    tek yapacağın numaraları yalamaktı,
    ne güzel kafamız olacaktı.
  • sonunu ne biliyosunuz? ben de taa uzak diyarlardan yıldönümü hediyesi diye bana getirtildiği söylenen bir yılan derisi(!) cüzdanı nerelere satsam diye düşünmüyor değilim. zira benimle birlikte kardeşin sevgilisine de aynısı getirtilmiş ve bunu anlamayacağım sanılmış. bak gene sinirlendim.

mesajlar sonrası edit: sağolun tüm gün sayenizde kalbimde arama eski yerini şarkısı dinlememe sebep oldu canım entrym. benden sonra metalaşsın başkalarına satılsın istemiyorum tamam, tek amaç pelinciğimin de yaptığını tahmin ettiğim gibi kendim metalaştırarak bana yarattığı öfke duygusunun intikamını almaktı. en kötü atarım çöpe gider aaa.
  • kusura bakmayın ama ulaş haketmiştir bunu.

ne biçim yazı lan o. paragraf sorusu gibi bir bok anlaşılmıyor. sonunda aşağıdaki öykünmelerden hangisi yanlıştır yazsaymış tam olacakmış.

ulaş kardeş, belli ki sen halkın seviyesine inemeyen chp'li bir arkadaşımızsın. kitap vereceğine iphone vereydin boy boy çocuklarınız vardı.
  • anlamamıştır.
    şahsen iki kez okudum, anlamadım.

hecelenen ve çember sesinin ağır bir kayıtsızlıkla "iki adımlık yerkürenin bütün arka bahçelerinde" ölgün ve sedef bir bakışa/gülüşe; dönüşüne iz sürerek tanıklık etmek güzeldi. biricik ve kıyılmazdın... pelin'din. ulaş 2 kasım 2011

bak buraya aynen yazdım yine anlamadım.
    (bkz: ne diyon ulaş sen?)

edit: barışa değil bakışa
  • kötü edebiyattan haz etmiyordur. o yazıyı yazan ben olsam utancımdan insan içine çıkamam.
  • paragrafin iceriginden ve yazma seklinden ulas'in tam bir denyo oldugu anlasildigi icin normal hadisedir.
  • "susar mısın dil bilgisi ağlıyor şu an." imza: pelin.

ulaş'ın pelin'e hediye ettiği kitap değil de pelin ile ilgili bir yazı karaladığı kitap olmasın o. sahafa kitabı satan bence ulaş.
  • benim gibi ucuz olsun diye sahaflardan kitap alan biri iseniz sıkça göreceğiniz durum. ayrıca kitapları sahaflara satanlar çoğu kez sahipleri değildir. ölünce mirasçıları ve bir yerlerde unutulunca bulanlar ( otel, otobüs, uçak, otel vb yerlerin görevlileri)da bu işi yapar