• desteklenmesi gereken kampanya.
  • gençleri spordan ayırmak, onları sağlıksız ortamlara atmakla aynı. sesi duyurulması gereken kampanya.
  • tasarruf edilecek bütçe kalemi olarak kala kala bu etkinlik mi kalmış? zaten türkiye'de sporla ilgili aktivitelere ne kaynak ayrılıyordu ki bu kaynak da kesilmiş? yazık çok yazık.
  • sporcu anlayışı arda turan’dan öteye geçemeyen ülkede yaşanan üzücü hadise.
  • fabrika kapatan bir yönetim anlayışından beklenen durum ama işte bazen kamu yararına bakılmalı.
    binlerce genç boş boş gezeceğine ufak bir motivasyonla spor yapsınlar.
  • desteklediğim kampanyadır.

lakin unutulmamalıdır ki devlet baba ekonomik kriz dönemlerinde ilk eğitim ve kültürden kısar.

spor da bu mecranın içindedir aslında. eğitim, kültür ve spor devlet baba için gereksiz şeylerdir.
  • bursları kesmek için yapılmış olabilir mi?? onun yerine yabancılara ve gereksiz hakemlere boş yere milyon eurolar veren süper toto ligi'ni kapatsınlar!!!!
  • ya ülkede yapılan zaten üç beş spor aktivitesi var gençlere faydalı onunda içine edin ki sonra da çıkıp boş boş konuşun efendim bu dönemde madalya alamadık sonuçlarını irdelememiz lazım diye.lan bu kafayla sporcu göndermemiz başarı zaten ne madalyası.umarım bu yanlıştan dönerler.
  • memlekette üniversite mı kaldı ki spor ligi olsun. zaten üniversiteleri üniversite yapan da sadece verilen öğretim değil, bu gibi aktiviteler, tesisler vs. dır. isabet olmuş diyip ironiyle bitirelim.
  • üniversitelerin hali de genel olarak pek iç açıcı olmasa da, üniversiteli sporcuların kültürel birikim açısından ortalamanın üstü olacaklarını varsayabiliriz. meydanı arda turan gibi kaliteyi daha ne kadar düşüreceği meçhullere bırakmak yerine bu gençlere destek olmalıyız.
hesabın var mı? giriş yap