• yavshak, red alert, ironi, geyik ve dumdum kelimelerinin wera nin kafasindaki karshiligi insan cesidi. hakkinda daha fazla bishi yok kafamda. olmasi gerektigini de sanmiyorum.
  • kardeşimle gol başına tekila shot yapmacasına pes oynarken, 7'den aşağı gol yemeyen (2 gün üst üste hem de (bkz: yenilen pehlivan güreşe doymazmış)), sonra zorla kendi içmesi gereken tekilayı çevredekilere içiren, sonra limonları insanların kafalarına atan, sarhoş olunca kendini şaşıran... bir deli oğlan...
  • bu insani seviyor ariyorum, ama sozlukte soyle bir 99 senesinden itibaren arayinca, aratinca bambaska alemlere kapilar aciyor, ters kopruler kuruyorum. sozluk muzesinin en buyuk donoru olmasi gerektigine inaniyor, haiku formundaki entryleriyle sozlukte bir donum noktasi olduguna inaniyorum.

(bkz: gencim guzelim)
    (bkz: 10)
    (bkz: ufo)
  • kabul edersiniz ki bazi $eyleri sorgulamadan once sorgulamanin tecimsel temeline inmek gerekir... muhtemelen beraber dolmu$takileri deli ettigimiz adam.. (ben farkinda degildim)
  • leman dergisi webmasterı.
  • trafik kazasinda öldügüne hala inanamadigim insan..

oysa daha dün burada idi..
  • tiamat'ın 1994'te çıkardığı wildhoney albümünün 6ıncı şarkısı.
    ayrıca aynı adla tiamat bir de ep çıkarmıştır. aynı şarkının giriş kısmı uzatılmış olan uzun versyonunu ihtiva eder.

şarkının sözleri de şöyle;

visionaire

with a solar knife i split the sky
    and walk right in between
    to search the answers to every "why?"
    where i have seen the unseen

i stole the colour of night
    to get out of your sight
    i am the visionaire
    follow me if you dare...

i count the stars in my hands
    and dream myself strong
    to watch them twinkle on my command
    as once a year in midwinter songs

i stole the colour of night
    to get out of your sight
    i am the visionaire
    follow me if you dare...
  • 5 senedir tanıyıp da, hepsini toplasanız 5 saat muhabbet edemediğim adam.. hemi de aynı binanın içinde..
    ayrıca başkaca sanal mecralar üzerinden, gıyabımda beni soran arkadaşlarına da selam ediyorum.. fotoşop onlar hep.. ve dahi bu vizyoner kardeşim elleriyle yaptı...

olay anına dönecek olursak;

- vizyonerciim, şöle bi fotoğrafım çekildi, biraz parlatsan, nadide bir tenim olsa, akabinde "save for web" desek? bu arada çay içer misin?
    - pek tabi, aliim..
    - çay?
    - ......
    - ha tabi server'da, benim klasörün içinde..
    - çay mı?
    - yok abi fotoğraf..
    - hmmm...
  • densiz dümbelek
  • dami.
    dummy.
    dum.
    dum dum.
hesabın var mı? giriş yap