şükela:  tümü | bugün soru sor
 • burhan felek'le yan yana olan adını da anlaşılacağı üzere voleyboldan alan 4 yıldızlı bir otel. oteli farklı kılan en üst katında ki ruma restoranın burhan felek voleybol sahasını enfes bir konumdan enlemesine gören locaları. yemek yerken de çok rahat bir şekilde maç izleyip sonrasında içeceklerinizi alıp locadan keyifle maçı izleyebilirsiniz. gerçekten inanılmaz keyifli bir konumu var. şu an çok fazla bilinmiyor zaten ileride locaları kiralayacaklarını söylediler. sıradan bir otel diye gidip, gördüğümde beni en çok şaşırtan otel oldu.
 • izmir alsancak'ta bulunan kapalı spor salonuna bitişik olarak yeni açılmış olan oteldir.

  izmir otelinde 2 gece konakladım ve son derece memnun kaldım, fiyatları diğer 4 yıldızlı otellerden daha uygun olmakla beraber odaları 5 yıldız standartında. otelin alsancak'ta bulunması da başka bir güzel özelliği, zira izmir gibi otopark sorununun can sıkıcı düzeyde olduğu bir kentte biraz yürüyerek kordon ya da barlar sokağı gibi sosyal alanlara ulaşabiliyor olmanız.

  voleybol federasyonu gelir üreten federasyonculuk anlayışı adına çok iyi ve örnek bir girişime imza atmış, umarım diğer federasyonlar da bu tip girişimler ile yarattıkları gelirleri altyapıya harcayarak gelecek kuşaklardaki sportif başarılar için yapısal çözümler bulur.

  hem bu girişimin desteklenmesi hem de gerçekten başarılı fiyat/kalite performansı sebebiyle izmir'e seyahate giden herkese öneririm.
 • çalışanlarıyla bin kat güzelleşen bir mekan burası. ne kadar gezenti olduğumu beni tanıyanlar bilir. bugün oğlum somebody elses lover' la fırsat bu fırsat sitesinden aldığımız biletlerle üsküdar' daki bu otele gidip havuz ve spa sından faydalanmak istedik. bir yanlışlık sonucu hafta sonu değil biletlerin sadece hafta içi geçerli olduğunu öğrenince çok üzüldüm. ancak üzüldüğümü anlayınca ozan bey " bu seferlik gelin " diye davet edince ana oğul gittik.
  ve gelen misafirleriyle muazzam bir enerji ve sıcaklıkla ilgilenen çalışanlarla karşılaştık.
  bir kere otelin lokantası, saunası, buhar odası, masaj odası, hamamı, havuzu ve her yeri tertemiz kiiiii; benim gibi obsesif derecede titiz birini memnun etmek zordur.
  ancakkkk her şeyden önce otel çalışanları birey olarak olsun, ekip olarak olsun muhteşem.
  öncelikle aralarında muazzam bir ekip ruhu var. benim böyle çalışanlarım olsun oteller zinciri kurarım.
  misafirleriyle tek tek ilgileniyorlar. ozan bey zarafeti ve kibarlığı ile insana evindeymiş sıcaklığı verirken. mustafa bey ilgisi ile kişiye özel olduğunu hissettiriyor. hele de tesisin masörü enes bey için denecek tek var. her nerede masaj yaptırıyorsanız bırakın bir de enes bey'e masaj yaptırın.
  tesis güzel, ancak tesisin güzel olması içindeki çalışanları buradaki gibi muazzam bir güç ve enerjiyle çalışmıyorsa tek başına bir anlam ifade etmiyor.
  haa her şey çok güzel de hiç eksiği yok mu? var tabii. örneğin keşke havuz başı biraz daha geniş olsa havuz başına bir minik kafe yapılsa ve kapalı bir yüzme havuzu da olsa.
  ben taaa kocamustafapaşa' dan buraya gelir miyim? gelirim tabii. gelmez olur muyum? güzel bir yer keşfetmişim bir daha bırakır mıyım?
 • ufak tefek eksikleri var ama güzel bir otel. pahalı olduğunu düşünüyorum ama konumu itibariyle değebilir buna. ancak aşağıda düğün olduğu zaman odalarda hopluyorsunuz. aşağıdan bası veriyorlar. ankaranın bağlarıda bir başka oluyor burda amk. höyküre höyküre söylüyorlar.
 • izmir şubesine dün gece giriş yaptığım otel.

  koridordaki camdan spor salonunu görünce "ayh hadi inş gidene kadar bi maç olur <3" yakarışlarım devam etmekte.

  çatı katında havuzu var imiş. bunu yandaki atatürk yüzme tesisleri hakkında bilgi almak için resepsiyonu aradığımda öğrendim. odaya bi reklam koy, efendime söylim asansöre küçük bi not iliştiriver dimi? yok. napsam napsam diye cebelleşirken kendi kendinize öğreniyorsunuz.
  zaten asansör de 8 kişiliktir ibaresinden başka da bişey yok ya neyse.

  oda servisinden yemek söyledim dolu dolu bi tabak geldi, yanında boş tuzlukla.

  wi fi berbat sabahtan beri bi lol (bkz: league of legends) oynatmadı, aşırı ping var. facebookta takılacaksanız yeterde artar bile.

  otele girdiğimizde (rezervasyonlu-şirket anlaşmalı misafiriz) resepsiyonist 3 ayrı fiyat söyledi "hangisi sizin bende bilmiyorum sabah diğer arkadaşlara söyleyin kontrol etsinler" dedi. sanki benim vazifem, shifti de ben devredim istersen, he tombik? çıkışta ne yerleştirecekler bakalım. verdiği fiyatların hiç biri de bookingden daha uygun değil -şirket fiyatları normal şartlar altında otelin en ucuz fiyatı olmalıdır-

  açık büfe kahvaltı; eh işte aç kalmazsınız.

  booking yorumlarında karşısındaki harabe binanın görüntüsünün kötü oluşundan bahsetmiş eski müşteriler...
  eski bina kapatılmış tekel fabrikası yalnız. benim binayı görmemle hayal gücümün devreye girmesi bir oldu. buram buram tarih kokan bir yer, kim bilir ne yaşanmışlıkları var gel gör ki şimdilerde birilerine göre harabe bina.

  belki benim tarihi yer gezip görme takıntımdan bilmiyorum garip geldi söyledikleri.

  velhasıl kelam otel diyorduk merkezi yerde güzel ya, eh işte. tereciye tere satılmaz misali otelciye de otel beğendiremezsiniz. illa kulp bulurum.

  (bkz: ekşi sözlük bir siki beğenmeme timi)
 • fıyat performans oranın cok dusuk oldugu otel. odalar eski püskü ve temiz degil. uzerıne ek ucret odeyıp acık bufe dıye satın aldıgınız kahvaltı ıse, paranızı bosa atmanıza neden olacaktır. ızmır ve cevresınde dıger alternatıflerı degerlendirmekte fayda var.