• ülkemizdeki arap salgını gün geçtikçe ivme kazanıyor.

arapça tabelalar, arapça ilanlar ve son olarak arapça kataloglar

geri kafalı bir zihniyete sahip ve sapık ruhlu arap ve diğer türevlerini ülkemde istemiyorum.

arapça katalog
  • ilk başta kızmamız gerekenler bu arapça konuşanları ülkeye dolduranlardır. vatandaş olarak arapça konuşanları ülkeye dolduranlar demokratik yollardan tepki verebiliyoruz.
    ikinci aşamada ise buradaki araplara çanak tutacak hareketlerde bulunanlara kızcağız. bu araplara çanak tutanlara da tepkimizi alışveriş yapmayarak göstereceğiz. watsons benim için bitmiştir. bu katalog rezaletini de tanıdığım bildiğim herkese anlatırım.

bu arada
    watsons katalog linki. son üç sayfa ingilizce-arapça-ingilizce hazırlanmış
  • artık biziler arapça öğrenmek.
  • son bir haftadır gündemden düşmeyen mülteci sorunlarından resmen içim şişti. hepsinden kötüsü mevcut durumun kısa zamanda tersine dönceğine dair en ufak ümidim yok.

demografik yapı bozulmaktan ziyade yok olacak yada olmak üzere ama bu durum da burada yazanların haricinde kimseyi alakadar etmiyor, işin en fazla can sıkan yanı da o. resmen kendi kendimize debeleniyoruz..
  • arapça hazırlanan katalogda kötü niyet görmeyen insanlar kürtçe hazırlansa vatan elden gidiyah diye watsons dükkanlarına saldırırdı.
    siz iki yüzlüsünüz ve ben kürt değilim. ancak bu insanlara gelince kabaran milliyetçi duygularınıza da dayanamıyorum!
  • watsons dubai mall'da bile latin alfabesi kullanıyor söyleyeceklerim bu kadar
  • adamlar beni önceden duymuş ama eksik duymuş #136218391 47 sayfalık kataloğun 1 sayfası arapça, daha fazla olmalıydı (bkz: dr. watson), bu kadar zeki birisine bu orantısızlığı yakıştıramadım, yıkıl karşımdan.
  • keşke fiyatları da dolar olarak koysalardı.
    daha gerçekçi olurdu.
    hem de araplar kur çevirmeye uğraşmaz.
  • adamlara helal olsun suriyelisi, pakistanlısı, afganistanlısı birleşti 5-10 milyon kişi 80 milyon nüfuslu memleketi asimile etti edecek kıvama getirdi.

gerçekten ayakta alkışlanacak performans
  • watsons benim için bitmiştir.umarım bundan sonra ürünlerini sadece araplara satar.
hesabın var mı? giriş yap