• bu powerbank'a 10 dolar civarı para vermek yerine case alıyoruz, pillerin tanesine 25 tl bayılıyoruz, şarj aletine de nerden baksan 15-20 tl veriyoruz ve powerbank'a hayvan gibi para vermemiş oluyoruz.

yarın gel ekonomi bakanı olarak işe başla.
  • fiyatı 12$ 'a inmiştir.
    şöyle ki 15$ gözüken ürünü sepete atın, sonrasında "acc75a" kuponu yazılınca 12$ a düşmekte. (kupon tek kullanımlıktır)

edit: 1,6 $ vererek takipli sipariş vermenizi öneririm! (air parcel register)

http://www.banggood.com/…tml?p=ei13041242232201502o

büdüt:
    çinden pil / batarya türevi ürünler uçağa alınmaz. bu nedenle posta gönderici firmaya geri dönecektir.. sevkiyatı çin değil de hollanda üzerinden yapılmasını rica edin. 1 gün sonra hollanda üzerinden yola çıkar kargo.

tarif edeyim; ürünün ödemesini yaptıysanız, onaylandıysa size order number filan vereceklerdir. siparişlerim kısmından görebilirsiniz.
    sonrasında iletişim sayfasına gidin https://www.banggood.com/contact-us_hi111

sayfanın altındaki formu doldurun. order number'ı oradaki hücreye yazın. açıklama kısmına ise aşağıda yazdığım metni yapıştırın ve gönderin.

"please can you send my item via nl post(netherlands)? china post won't bring it to me because batteries cannot pass security control. thanks. "
  • tam hepsiburada'dan 120tl'ye almaya niyetlendim, sonra orjinal sitesine baktım 99tl'ye satıyorlar. sonra gittigidiyor'a baktım 60-70'lere düşüyor. noluyoruz derken dealextreme'de 22 dolara satıldığını gördüm. hem kargo bedava, üstelik yorumlarda da alanlar ürünün orjinal olduğunu iddia etmekte.

denemeye değer deyip veriyorum siparişi..

edit: 10 eylül'de 22 dolar'dan iki adet siparişi verdim, 11 eylül'de ödeme onaylandı. 22 eylül'de ürün kargolandı. 1 kasım'da lityum batarya taşıyan kargoların havayolu güvenliğini değişen prosedür gereği artık rahatlıkla geçemediği için alternatif bir yolla yeniden göndereceklerini belirttikleri bir mail aldım. bugün, yani 24 kasım'da da ürün elime geçti. önce çin posta servisiyken, sonra hollanda posta servisi olmuş, baya bi dünyayı dolaşıp bir şekilde elime geçmiş.

ürünün orjinalliğine gelince, eksi was here sağolsun, önerdiği şu video sayesinde kontrol ettim. 10 maddenin 10'unu da geçti ve ürün kesinlikle %100 orjinal.

çok aceleniz yoksa türkiye fiyatının yarısından da azına dealextreme'den orijinalini alabilirsiniz.
  • banggood'da 15 dolara satilmakta.
    link

üstelik suan gecerli olan
    3$ indirim kupon kodu: acc75a
    = 12dolar.

orijinaldir. kargo ücretsiz.
  • piyasada orjinalinden daha fazla sahtesi olan çin menşeyli bir firma olan xiaomi ürünü power bank.çin malı bir ürünün neden kopya edildiği anlaşılmaz.lakin orjinali bulunursa tadından yenmez.10400mah pile sahiptir ve standart bir telefonu 3-5 kere şarj edebilirsiniz.tabletleri 1-2 kere şarj edebiliyor.asıl güzelliği orjinal sitesinde 13.99 dolar gibi fiyatlara satılıyor olması(ydı).türkiye sitesinde 99tl den satışta.

http://www.mi.com/sg/mipowerbank/

http://miturkey.net/
  • orjinali ile fake'i arasındaki farkı anlamamızı sağlayan video

tıkla
  • yaklaşık 1.5 senedir kullandığım ve inanılmaz memnun olduğum cihaz.

cihaz adı üstünde 10400 mah. peki gerçekten 10400 mah mı? gerçekten 10400 mah. lg g2 telefonumu(3000mah pili var) 3 defa kesin dolduruyorum. bu powerbank isimli cihazların en sinir bozucu ve sahtekarlık yapılan olayı yalan yanlış mah değerleri vermeleridir. bu cihazda öyle bi sorun yok. 10400 ise 10400. yeter ki orijinalini alın.

bu arada en büyük özelliğini de söyleyelim cihazın; eşek gibi hızlı şarj ediyor efendim. ha prize takmışsınız ha bu cihaza. valla inanılmaz beğendim, 1.5 senedir de aynı performans ile kullanıyorum. tavsiye ederim.

ps: xiaomi ile aşkımızın doğuşu bu cihazla olmuştur.
  • banggoodcom'un dealextreme'e çelme takarak sürekli fiyat kırdığı ürün

http://www.banggood.com/…tml?p=ei13041242232201502o
  • samsung galaxy s4 telefonumu iki buçuk kere şarj edebilen, dealextreme'den oldukça uygun fiyata satın alabileceğiniz, türkiye'de fiyatının 3 katı fiyatına online satış yapan kişiler tarafından satılan, fakat dealextreme'de gümüş rengi 51 renklisini 58 tl ye alabileceğiniz oldukça başarılı bulduğum ürün. ücretsiz kargo seçeneği ile üstelik. tek eksi yönü yurt dışı siparişlerinde 20 iş gününü kadar buluyor gelmesi(benim siparişim yıl başı tatili nedeni ile 1 ayda geldi). satın alacakların bu yolu seçmeleri yine de en mantıklısı gibi duruyor. almayı düşünenler hiç düşünmeden alsın derim; diğer markaların power banklarına göre fiyatı oldukça uygun ve performansı da gayet başarılı. yalnız çok çabuk çiziliyor bir de şeker silikon kılıflarından almayı ihmal etmeyin.

şurdan dealextreme'deki ürüne ulaşabilirsiniz. boşuna kazık yemeyin dimi ama canlarım. dealextreme' in güvenliği konusunda şüpheye düşebilirsiniz sonuçta çinli bir firma, yıllardır alışveriş yaparım bir kere eksik ürün yolladıklarını görmedim. ha bir keresinde fazla ürün gelmişti o ayrı.
  • (cebe atıp taşıma olayı zaten yok da) çantadaki varlığı bayağı hissedilen alet.
hesabın var mı? giriş yap