• hepsiburada ve n11'de mistore isimli satıcı da eski versiyon ürünleri yeni versiyon diye satmaya çalışıyor, üstelik fatura da göndermiyor yanında. savcı marifetiyle terbiye etmek lazım bunun gibileri.
  • kafayı taktığım cihaz, mi band 3 almıştım uygulama içinde gördüm araştırdım 2 modeli varmış. bu model yağ kas kilo vs gibi oranları gerçeğe yakın şekilde ölçüyor imiş. genelde bir şey alacaksam heves mi ihtiyaç mı olduğunu anlamak için 1 hafta beklerim, 1 haftanın sonunda hala almak istiyorsam alırım. ama bu alet için 3 haftadır düşünüyorum. spora da başladım alsam mı almasam mı bilemedim. kullananlar tavsiye ediyorlar mı aceba?

neyse alıcam galiba ya..

edit: aldım baskülümü. tavsiye ederim vucüdunuzun detaylı analizini çıkarıyor. telefondan iç organlarda ki yağlardan, normal yağlara, kaç kilo kas, ne kadar su olduğuna kadar herşeyi görebiliyorsunuz. bunları takip edebiliyor olmak bile sizi spora teşvik ediyor.
  • günde 5 litre su ve sıvı tüketsem bile su yetersiz diyor, bir gün inat olsun diye 19 litrelik damacanayı dikeceğim tartının doğru ölçüm yapıp yapmadığını kontrol etmek için; ama ölmekten korkuyorum :)
  • kusursuz doğru sonuç gösterdiği söylenemez ama bunu 1000'lerce liralık tanitalar bile yapamıyor ama yakın sonuçlar veriyor ve günlük olarak ne kadar yağ kaybettiğinizi ortalama olarak görebiliyorsunuz ayrıca kas takibi su alımı gibi faktörleride aynı şekilde takip edebiliyorsunuz ve tasarımıda gayet başarılı. ben memnun kaldım fiyat ve performans açısından almanızı tavsiye ederim tabi spor yapıyor iseniz.
  • internette satılan ürünler xiaomi mi smart scale 2 değil!

versiyon 2 nin yüzeyi cam, türkiye distribütöründeki de cepport adlı distribütör olduğunu idda eden mekanınki de plastik olduğu bilgisini aldım.

buna göre alışverişinizi yapmanız uygun olur

ürün kodu 02 değil 04 veya 05 içeriyor yenilerinde
  • biri bana allah aşkına bu aletin nasıl günlük az su içtiğimi, yağ ve kemik oranımı hesapladığını falan açıklasın yav
  • 2. versiyonunu türkiye içinden nereden uygun fiyatla alacağımı bilemiyorum. versiyon hakkında büyük bir karışıklık var ve şark kurnazları sürekli milleti kandırma derdinde.
  • evden çıkmadan yaşadığımız şu günlerde kilomu takip etmek için en çok ihtiyaç duyduğum şey bir tartı oldu. her şeyi stoklarken tartıya ihtiyaç duyacağım aklıma gelmemişti. biraz araştırmanın sonucu xiaomi nin iyi bir seçin olacağına karar verdim. bununla ilgili olarak da herkesin sıkıntısı aynı 2 diye satılan ürünlerin 1 çıkması. güvenilir bir satıcı bulurum umarım.

edit: tam bir yılan hikayesine dönen serüvenim 1 ay da 3. kez satın alınan tartımın gelmesi ile son buldu.
    önce gittigidiyordan satın aldım. satıcı yanlış ürün yolladı ya da bilinçli olarak bir alt modeli yollayıp yedirmeye çalıştı. geri iade ettim, sorgusuz sualsız aldılar.
    ikinci olarak trendyoldan 7 nisanda sipariş verdim .15 nisanda teslim edilecekti sözde. 21 nisanda hala kargoya bile verilmeyince tedarik sorunu yaşıyorlarmış zorla iptal ettirdim. bir de trendyol bekleyin gelir istemiyorsanız kargoyu almazsanız iade olur diye saçma bir açıklamada bulundu . uzun çabalar sonucu iptal ettirmeyi başardım. trendyolda bu ürünün bulunduğu tüm satıcılardan uzak durmanızı tavsiye ederim.

3. olarak soran birkaç kişininde satın aldığı ve sorunsuz teslim eden n11 den sipariş verdim. kısa sürede 3 ya da 4 günde teslim edildi. hatta kargonun geldiği gün sokağa çıkma yasağı vardı.

üründen memnunum ciddi uğraştım.
  • 1 haftalık spora ara verdiğim zamana kadar vücut puanım sürekli artıyordu. 1 hafta spora ara verince 2 puan düşürdü beni. hemen nasıl anladın lan? beni korkutan, aynı zamanda da motive eden bir tartı bu.

(bkz: #114154432) entrye ithafen söyleyeyim 2 aydır vücut yaşım aynı gözüküyor bende bir problem yok.
  • şu aleti keşke tam kapanmalarda alsaymışım, çok iyi ev arkadaşı.
    su içiyorum tartılıyorum, tuvalete gidiyorum tartılıyorum, hatta gitmeden de bir tur tartılıyorum. ne kadar işemişim, ne kadar yemişim? bir nevi yola çıkmadan yağıma suyuma bakıyorum yani.*
hesabın var mı? giriş yap