• yüz hatlarındaki benzerlikten dolayı kadın başrol oyuncusunun (t.palmer) kristen stewartın yakın akrabası olduğunu sandığım film.
  • çok zorlama olmuş. filme dair tek güzel kısım bale gösterisiydi, hatta filmde seçme imkanım olsaydı gösteriyi seçip filmi bırakabilirdim.
  • izleyerek vaktinizi kaybetmemeniz gereken film. o kadar tırt ki anlatamam.
  • senaryoya daha cok hatta daha daha cok ozenilse imdb 8 uzeri bi film olcakken 5 ile kalmis vasat film. benim aklima takilan bi kac noktayi yaziyorum ki izleyenler ne demek istedigimi anlar.
    - spoiler -
    birincisi; fragman gercekten filmi pazarlamak icin cok yaniltici hazirlanmis.
    ikincisi; basroldeki iki adam da gecmisini hatirlarken kizin son sahneye kadar bi gram bisey hatirlayamamasi zorlama olmus. (sirf o tren istasyonuna gitsin ve kotu adama inansin diye)
    ucuncusu; adam ayni seyleri yasadigini ve her gun ayni insanlari gordugunu surekli dile getiriyor ve hatta alip videoya cekiyor ama kizi da koluna takip ona da bunlari gosterme cabasina girismiyor. neden?
    - spoiler -
  • gerçekten kötü bir film. büyük beklenti içine girmiştim fragman sonrası ama hayal kırıklığını tarif etmek için kelimeler yetmez.
  • güzel başlayıp, kötü biten filmlerden. senarist hevesle başlayıp, sonuna doğru sıkılmış gibi sanki...
  • sahiden çok kötü bir film, adamın haberleri mektupları derleyip toplamasıyla a beatiful mindı,parktaki dans sahnesiyle la la landı, kahramanın başına gelen olayları sürekli takip edip bunlardan işkillenmesiyle the truman show u andırıyor fakat bunların hiçbiriyle alakası yok, film başlı başına hiçbir şeye benzemiyor, bilimkurgu havası verir gibi olurken mistik gerilime geçiyor, romantik gibi giderken aksiyon başlıyor ve yine bunların hiçbirinin tadını vermiyor, ardında ne akılda kalıcı bir sahne ne de iyi bir izlenim bırakıyor. kimseye gitmesini tavsiye etmiyorum
  • uzun zamandır böyle kötü film izlememiştim.

kız güzel film kötü.
  • bikaç gün önce izlediğim film.

açıkçası sinemadaki diğer filmleri izlemiş olduğum için afişine aldanıp gittim. uçak, yıldızlar falan görünce ben de bi heyecan oluşturdu, bilimkurgu gibi bişeymiş gibi geldi.

filme girdim ilk başlar da fena değildi. bir gizem sır gibi bişeyler vardı filmde. sonradan biraz aşk falan eklendi ve kopuk bi hikayeyle izleyene bişeyler bekletti, böyle bi heyecan olacak, ağzımızı açık bırakacak cinsten fakat, o heyecan ne hikmetse bi türlü gelmedi ve deyim yerindeyse kabız etti beni.

çok boş beleş bi filmmiş. mistik bi hava katılmaya çalışılmış olmamış aşk filmi. boşa zaman harcamayın derim ben.
  • kesinlikle degmez bir film. ilk 15 dakikasi inanilmazdi ve harika bir film izleyecegim beklentisi yaratti. sonrasi felaket sıkıcıydı. bi ara ne olmasini bekledigimi bile bilmedigimi farkettim. filmin yarısında bile filmle ilgili bi dusunce yoktu kafamda. ne oluyor aq diyordum icimden. sonra hayati sorguladim. hayat bu filmlerle harcamak icin cok kisa filan diye dusundum. basroldeki elemana ise isinamadim aşk hikayesi cok yuzeysel ve inandiriciliktan uzakti. oyunculuklar felaketti. adamin galeriye kizi gormeye geldigi sahnede duvardaki tabloyla ilgili notlar alan kiz "bakin, ben rol yapiyorum" diye bağırıyordu adeta. daha cok sacma ayrinti var ama spoiler yemeyin diye susuyorum. bi de yazmaya useniyorum aq bu film icin degmez. notum 4.
hesabın var mı? giriş yap