• euro 2008 yarı final ilk karşılaşması.
  • eğer ki bu maç oynanırsa ve yenersek ne olacağını merak ettiğim maçtır*..
  • eğer oynanırsa tsi 21:45te, basel st. jacobs parkta oynanacak olan karşılaşma. dolayısıyla, türkiye milli takımı kazanmasına rağmen avusturyadan (viyana kapılarından) tekrar isviçreye dönecektir.
    ayrıca unutmamak gerekir ki 11 haziran 2008 isviçre türkiye maçı da basel st. jacobs parkta oynanmıştı.
  • türkiye'nin 4-0dan 5-4 yapıp kazanacağı maçtır.*
  • servet çetin ve miroslav klose nin müthiş çekişmesine sahne olacak maçtır. maç sonu ahmet çakar ın muhtemel yorumlarına gelecek olursak; ben demiştim kokusunu alıyorum diye, burnum hassastır, hahakikihoho...

umut fakirin ekmeğidir fanlarına izel den gelsin; bitmesin bu rüya
  • yaradan ve sporseven rabbimizin futbolda destekledigi takim türkiye oldugundan gerceklesme ihtimaline inandigimiz mactir. teknik heyetin her yanlisini gören ve duyan rabbim, yanlis yerlerde oynayan topculari sakatlayip yerlerine dogrularini koymak zorunda birakmak suretiyle en ideal kadroyu sahaya cikartacak, o maca kadar da elde sadece 14 futbolcu kalmis olacagindan türkiye takimi beklenen topu nihayet oynayacaktir diye umuyoruz

ayet-el edit: tuttu lan. töbe töbee
  • oynanmadı halinde bana sensible world of soccer (swos) günlerimi hatırlatacak olan karşılaşmadır. zira swos oynarken sezon yapınca, sezon içinde sakatlanan sakatlanana olurdu. hele de para yoksa artık reserve playerlarla falan yola devam ederdik. artık adam bulamaz iki sol kanat, iki sag bek falan oynatırdık. hele bir iki de kart eklendi mi degme keyfime. hayır durduk yerde adam sakatlanırdı, rakibe hiçbir şey olmazdı bir de üstüne sarı kart cezalısı durumlarına düşerdik. sakatlanan adam da 1-2 ay sahalara dönmezdi. o ayar bir maç olur. 6 tane sakat, 3 tane kart cezalısı ver allah ver...
  • türkiye milli takımının aldığı sarıkart cezaları (arda, tuncay vs.), sakatlar ve kadroda olmayan oyuncular nedeniyle oynanabilecek oyunu, karşı karşıya gelebilecek kadroları düşününce şimdiden mundar olmuş maçtır (bkz: 20 haziran 2008 hirvatistan turkiye maci).
  • sahaya çıkacak onbiri çok merak ettiğim maç. affedilmiyor muydu bu sarı kartlar yaw ?
  • bu kez nasil bir senaryo olacagini merak ettigim mac.
    1-0'dan 2-1 mac aldik.
    2-0'dan son 15 dakikada 3-2'ye maci cevirdik.
    119. dakikada golü yiyip 120. dakikada golü attik. penaltilarla turu gectik.
    valla bu sefer nolacak acayip merak ediyorum ?
hesabın var mı? giriş yap