• (bkz: splinter usta?)

edit: ilk olarak söylemek istediğim bu bkz'ı başlığa ithafen vermiştim. şahısa değil. evet amacı komik olmaktı ama birinin cenazesi üzerinden yapmak gibi bir öküzlüğü aklımdan bile geçiremem. haber linki vesaire olmadan açılmıştı ve ilk okuyuşta adam yürümüş gitmiş gibi komik bir fikir oluştu sonradan da farkettim ki epey trajikomikmiş.

sonradan gelen entryler öldüğünü filan söylüyor umarım doğru değildir. umarım şahıs sağ salim bulunur ve gerekli tedaviyi görür. belli ki psikolojik sorunları da olan bir insan kim bilir neler yaşadı. böyle bir şeyin üzerinden komiklik yapmak doğru değil ama kabul edelim ki olayın oluş şekli komik. sahte hümanizminizle bizi de öldürmeyin lütfen.

debe edit: bugün takip edilecek başlıklar için (bkz: 1 nisan 2016 can dündar erdem gül yargılaması)
  • muhtemelen ölmek isteyen bir insanın davranışı.

evet alışıldığın dışında tuhaf bir davranış bu. ancak burada yazan yorumlar kadar değil.

her konuda komik olmaya çalışmayın bu kadar arkadaşlar. onu da beceremiyorsunuz zaten. arada insan olduğunuzu hatırlayın.

edit: harf
  • (bkz: yapacağınız işi sikeyim ben gidiyorum)

şaka bir yana sağ salim bulunmasını istediğim adamdır.
  • az önce haberlerde gördüğüm şekilde aktarıyorum, sabah 10:30 dolaylarında 35 yaşlarında bir adamın esenler'de cadde ortasında rögar kapağını açıp kanalizasyona atladığı sonra da kaybolduğu söyleniyor.

habere dair link bulursam editleyeceğim.

haber linki geldi

olay yerinden video da geldi

olay anından video linki
  • düzeltme entry'si: atlayan kişinin akli dengesinin bozuk olduğuna dair duyum aldığım için bkz'ı kaldırdım.

edit: komik olmaya çalışmak değil amaç. eğer vatandaşın akli dengesinin olmadığına dair ya da olanın kaza olduğuna dair haber verilsin entry'i sileceğim. ancak bir vatandaş çıkıp kendini bildiğiniz kanalizasyona atıyor ve benim de aklıma bu deyim geliyor ve yazıyorum. ben yazmasam muhakkak birileri yazacaktı. işine gelenle dalga geçip işine gelmeyene duyar kasıp entry beğendirmeye çalışan yazarlara anlam veremiyorum. beğenmiyorsan eksileyiver güzel kardeşim. bu arada vatandaşın öldüğü haberleri geliyor. umarım yalan haberdir. öyle ise allah rahmet eylesin. ailesine sabırlar versin. bu arada belediyeler 100 yıllık kapakları bi zahmet kapatsınlar artık. sıradan yürüyen bir insan da kapak açık olsa içine düşebilirdi..

ayrıca (bkz: #31471447) entry'de insanların ölmesini istemekle şaka yaptığını zanneden kişi gelip burda bize ayar vermiyor mu buna gülüyorum işte.
  • adam kimbilir ne dersi varsa göt kadar kanalizasyon çukuruna atlayarak bokun içinde intihar etmiş, -umarım ölmemiştir ama- büyük ihtimalle ölmüş, arkasından ninja kaplumbağa esprisi yapılıyor.

sizin insanlığınıza sıçayım. he donatelloyla pizza yemeye gitmiştir he.
  • (bkz: son ninja kaplumbağalar esprilerini alalım kapatıyoruz)
  • o kadar hızlı bir şekilde atlamış ki adam, olay öncesinde ne yaşadı neyin sonucunda böyle bir şey yapmayı düşündü gerçekten merak edilesi. öyle maddi bir sıkıntıdan veya terkedilmekten filan yaptığını sanmıyorum. kuvvetle muhtemel ciddi psikolojik sıkıntıları vardı. ve tabi ülke olarak komple bir psikiyatrik muayeneden geçmemiz gerektiğini tekrar tekrar bize hatırlatan adamdır.
  • suriye'nin bilmem ne semtinde doğup, istanbul'un bilmem ne semtinde hayatını yitirmiş bir adamcağız.

dünya, beşeriyet, huzur, uzaklar...
hesabın var mı? giriş yap