• gecenin bir yarısında kadıköy'de gördüğü kediye "aha bunu pompalamışlar şişmiş, çıkar da ver içindekilerden" diyebilen şahsiyet.
  • ıyıdır cunku sıze bol bol kıyafet alırlar,ıstediğin her yere götürürler,mahallenin it kopuk tayfasından korurlar;kötüdürler çünkü olur olmadık şeylere karışırlar, lan denyo diye mesaj çekerler,kızkardeşlerine yapılmasını istemedikleri şeyler kendı kız arkadaşlarına yaparlar.
  • tanrının hediyesi ünvan (bkz: abi olmak)..
  • günün birinde elin kızının peşinden gidip sizi ikinci plana atmasından hep korktuğunuz, hatta o kıza* hediye(ler) almasına yardımcı olduğunuz, tüm bunlara rağmen cep telefonunuzda ve hayatınızda, her daim birinci sırada yer alan adam.
  • ne boka yaradığını bilmediğim halde yıllardır "bi tane de ben istiyorum" dediğim birinci derece akraba. ama kardeş gibi değil ki bu sonradan olmuyo işte ablayla yetinilmekzorunda kalınıyo...
  • arada borçtu harçtı gibi hesapların tutulmadığı, başın sıkışınca kolu kanadı hatta kas kanadı altına alacağını bildiğin...

(bkz: abi kişisi)
    (bkz: kişniş)
  • süper olay. 20m istersiniz 50m yollar bunlar.
  • en cok atisilan, en cok kavga edilen ama birisi caninizi yakinca hic istifini bozmasa da ici giden insandir. can'dir ama yine de en sevildigi kadar hakkinda en sevilmeyen diye konusulabilendir. reamonn konserinden sizi arayip "super girl" dinletendir.
  • tanri'nin bana daha dogmadan armagan etmis oldugu muhtesem varlik. her seyin en iyisini hakeden varlik da o'dur ayni zamanda.
hesabın var mı? giriş yap