• 90'lı yılların ortalarında tarkan, mustafa sandal patlamalarıyla beraber, türk pop müziği piyasasına patlatılmış bebek yüzlü körpe... bebeto dediler saniyesinde; bebeto, kimdir, nedir, bilmeden, hani harbi dandirikten bi lakaptı.

  "benimle oynama", "heyecanlıyım", "fidanım", "çılgınım" gibi parçalarla sevilmiş, daha sonra ikinci albümüyle "piyasa gitarlı müzik" türünde bir çıkış denemiş ve bu albümündeki "yaşandı bitti saygısızca", "nereden geldim" [ki severim bu şarkıyı], "bekle demekle" gibi şarkılarla da tekrardan sevilmiştir. sonradan askere gitmiş ve bit tarz tutturamadığı, arada ortada müziklerle uğraştığı için, "kendi müzik şirketimi kuracak güçteyim" gibi gereksiz mevzulara bulaştığı için, kendi firmasından çıkan 3. albümü ile piyasadan silinmiştir.

  arkasına feyyaz kuruş'un desteğini alan bu genç, askere gittikten sonra birden kilo olarak alay içtimada bir bölüklük yer kaplar hale gelmiş ve tekrar toparlayamamıştır. meltem cumbul isimli, bence türk sinemasının hiç kaydadeğmez oyuncularından biri ile yaşadığı magazin sevda ile de popüler olmuştur, bi ara "meltem'i tokatladım, yoldum aldım saçlarını" diye konuşmuştur sağda solda, "deli kadir"vari tavırlara bürünmüştür...

  yine de temiz görünümlü bi çocuktu, alişan, özcan deniz, serdar ortaç, atilla taş gibi sümbülzadeler varken ortada, sesi iyi ve farklı olan bu çocuğa üzüldüm şimdi bak, yolu açık olsun...
 • cinarcikda futbol topu oldugu ıchın mahalle maclarına alınan, onda da her daim kaleci yapılan bir eleman
 • hala çınarcık'ta yazlıkları vardır, annesi yazları orda ikamet eder, arada bu da gelir, çınarcık birbirine girer, oturdukları sokağa genç kızlar doluşur "voaa, huuu, yeee" derler. ayrıca müsadenizle çocuklar adlı klipteki repliği "benimle oynama, çılgınım, bebeğim" idi, hepsi de şarkılarının isimleriydi, barış abi böyle bir hoşluk düşünmüş zat-ı alilerine, nur içinde yatsın..
 • yan flüt çalar.
 • capa ortaokulunu bitirmis, sehremini lisesine baslayıp lise 1'de bırakmıstır. konservatuar tarzı özel yeteneklileri yetistiren bir yatılı okulda eğitimini sürdürmüştür. bi arkadaşı vasıtasıyla hakan pekerle tanısmıs, hayatı değişmiştir.
  ünlü olduktan sonra yaşadığı çapkınlıklarla magazin sayfalarını süslemistir. meltem cumbul, sanem altan takıldığı/taktığı ünlü isimlerdendir...
  vergi dairesinde müdür gibi bisey olan babası vardı. cınarcıkta bir yazlıkları oldu ortaokula giderken.
  güzel bir kayığı vardı, burak koymuştu adını.
  arkadaşı olan abime adıyla hitap ettiğim için beni sık sık kovalardı...
 • (bkz: burak tut)*
 • türkiye'den çıkmış en iyi sanatçı, güçlü ses, güçlü birey. küçük prens. yaşandı bitti şarkısı yapılmış en gaz şarkıdır kim ne derse desin. 'kanasın dünyaam yansın oldu olacak günahlar kavrulsun aleviylee..' kısmındaki ses kalitesini mjk'nin sober'ında bulan dostlarımız oldu, haklısınız. ben çok seviyorum bu adamı, keşke bugünki gibi olmasaymış da türkiye'de rockı haluk levent gibiler sahiplenmeseymiş.. teşekkür ediyorum.
 • aynı okuldan mezun olduğum bir zamanlar müzikal söyleyen $ahıs.
hesabın var mı? giriş yap