• bir erkek olarak şu hayatta en gıcık olduğum kadın hareketlerinin başında gelen harekettir. zira insanı direk töhmet altında bırakır. sanki siz sürekli bakıyormuşsunuz da müdahale olarak el ile önlem alınıyormuş gibi. iş toplantısı olsun, arkadaş ortamı olsun bu hareketi yapan kadınlara içten içe kinleniyorum ve tüm hemcinslerimi bu kinlenmeye ortak olmaya çağırıyorum. madem bir rahatsızlığın var, boğazlı kazak falan giy di mi? niye karşındaki adamı huzursuz ediyorsun ki. bir gün cinnet getirip kapattığı o göğüs çatalına kalem fırlatacağım o kadının o olacak sonunda. benim seçici olduğum iş görüşmesinde yapılsa sırf o eli oraya götürdü diye işe almam bu kadını. yahut madem dekolte giyindin fora et gitsin. şarkın dandadadan'dan zın zın olarak gelsin.
  • ahlâksızca bir hareket; zira karşıdaki insanı rahatsız eden bir tavır bu. böyle bir olayda kendimi çok kötü hissediyorum; durduk yere bir nevi sapıkmışsınızcasına bir karşılık görmüş oluyorsunuz çünkü.
  • çok basit arkadaşlar, gerçekten bilmiyor musunuz sebebini? mini etekte de aynı olay var, söyleyeyim de bilin bari.

kadınlar bunları giyerek herkesi etkilemek istemiyorlar. sadece etkilemek istediklerini etkilemek istiyorlar. onlara göstermek istiyorlar yani.

sen onun yanındayken eliyle kapatıyorsa seni etkilemek istemiyordur, senin bakmanı istemiyordur.
  • kime açılacaklarına göre değiştiği için bazılarına kapatılan dekoltelerdir.
  • dekoltenin hedefi siz değilsiniz demektir.
    masum siviller zarar görmesin diye hedef gözeterek ateş etmek gibidir.
  • lan ne boktan bi hareket anlamadım bu.

bugün gittiğim iş görüşmesindeki sekreter beyaz gömlek içine 2 beden küçük sütyen takmış, gömlek düğmelerinin yarısını açık bırakmış avlarının düşmesini bekliyordu. o görüntüye gözü kaymayacak erkek varsa yarın malafatı kestiririm o kadar da iddialıyım; neyse konu bu değil. millet haliyle memeyi keserken kız bi eliyle kapatmaya başladı arada. meme derken ta ucuna kadar açık nerdeyse hacı napak yani istemiyosan git kapat iki düğme sonra bizi de kendini de zor durumda bırakma.

iş görüşmesi de boktan geçti sayesinde.. (bkz: titreyerek boşaldım)
  • mini etek giyip bacakların üstüne bişey örtmekle eşdeğerdedir. "etraftakilere güvenmem ben kardesim sapık bunların hepsi" demek gibi birşeydir bu. ayiptir yaziktir. madem dekolte vercek kadar cesursun sonuna kadar git, dönme yari yoldan. *
  • insanı töhmet altında bırakan hareket.

"lan acaba memelerine bakacağımı düşündüğü için mi kapattı?"

"lan acaba beni bir yavşak mı sanıyor"
hesabın var mı? giriş yap