• mfö gelmediği için gelmeyeceğim festival. bir de yazarlara da ücretli olduğunu bilmiyordum, en azından gelip birkaç eş dost görülebilirdi ancak görmek istediğim eşi dostu kişi başı 50 liradan razı etsem çok iyi bir ev partisi verilebilir.
  • bu kadar adam geliyor bi yüzük taşıyıcısıni tanıyorum aralarından.
  • ankaradan kalkıp gitmek istediğimdir.
  • uygun fiyatla sahneye çıkartacak sanatçıları doldurmuş, kalabalık oluşturmuş, biradan ve sponsordan geçirmeyi planlamış eksi team festivali. selda bağcan'i "gençler sizi özlüyor" diye üç paraya ikna etmedilerse dopum

ulan ilk sene iyiydi, ikincisi fena değil lakin geçen sene paramızı alıp, üstüne birde bizi gondiklemeniz çok ağrıma gittiğinden bu sene gelmiyorum sevgili ssg, bu da böyle biline
  • line up'ı uruguay milli takımına benzeyen fest.
  • la rue ketanou'yu getirerek hacı sevabı kazanan organizatörlere sahip fest. beni daha mutlu edemezdiniz herhalde! geçen seneki manu chao için de ayrıca teşekkürler. tryo da gelmez miydi acebaaaa, bi de onlara sorsaydınız?
  • la rue ketanou ve elijah wood dışında tanıdığım kimseciklerin olmadığı fest. selda bağcan'ı tanıyorum bir de tabii ama dinlemiyorum açıkçası. neyse gitmiyorum yaz oraya -1.
  • selda bağcandan sonrasını okumadığım festivaldir.
  • şimdiye kadar hiç katılmadığım festival rutini.
    leonard cohen gelirse belki bir gün, işte o zaman düşünürüm.
hesabın var mı? giriş yap