• bana torrenti unutturan site oldu.
    1menzil1 reyize burdan saygılar
  • piyasadaki neredeyse bütün crackli programları bulabildiğimiz, menzil adında bir admini olan ve nasıl bir adminse paylaştığı her programın yorumlarında birilerine yardımcı olmaya çalıştığını gördüğüm inanılmaz bir insandır.

şimdi bu adamlar neredeyse herşeyi siteye koymuşlar, güzelce deneyip upload etmişler. bide üzerine her programı mail.ru’nun upload servisi ve yanında en az 2 tane ücretsiz upload servisi ile sunmuşlar (2gb üstü mail ru yok)
    ben türkiyede bu kadar güzel başka bir program paylaşım sitesi görmedim.

gezginler falan demeyin oralar komple ticarethane aq.
  • en alttaki linke ne zaman tıklasam cloud.mail.ru ile karşılaşıyorum ya, en hızlısı, en bedavası. o yüzden seviyorum bu siteyi.

teşekkürler çabalara.
  • çok kötü bir adı olmasına karşın çok başarılı bir içeriği var. premium download siteleri yerine google drive, yandex, mail.ru kullanmaları da siteyi efsane yapıyor.
  • menzil lakaplı reis kişiliğe ne kadar teşekkür etsek az dediğim sitedir. her içeriği uyarırsan güncelle, yamuğu olmayan site ve admin.
  • menzil kral adamsın, herkese cevap yazıyor bir de üşenmeden. cansın 1menzil1
  • menzil rumuzlu insan evladı internet geçmişimdeki en faydalı insan olabilir. torrent ile bulamadığım her şeyi burada nasıl oluyorsa bulabiliyorum.
  • (bkz: menzil)
    (bkz: 12345)
    (bkz: cesur)
  • virüs algılanan virustotal linkini belirten yorumu silen site.

--- spoiler ---

"ınternet download manager full indir v6.39 build 8 katılımsız türkçe" programını indirdim. kurmadan önce virustotal'e tarattım.
    virustotal
    sonuç : takır takır virüs algıladı. ben de gidip programın altına yorum attım bunu, program virüs diye. menzil* direkt olarak yorumu sildi. sakın bu siteyi kullanmayın millet. truva atı atıyorlar millete güvenilir korsan uygulama diye.
    silinen yorumun görseli
    --- spoiler ---

not : işbu* entry @froinchi'nin ricası üzerine girilmiştir.

edit : @give me the words, olayı güzelce açıkladı görsel
  • ulan kimsede demiyor ki bu menzil kimdir neyin nesidir, yıllardır fullprogramlarindiri severek kullanırım şuan üni mezunu oldum hala evdeki eski pcye format atarken oraya girerim oyunları oradan indiririm, o kadar sene ücretsiz kullandık eyv menzil reis
hesabın var mı? giriş yap