• 42 yaşına gelmiştir ve halen kalbi atmaktadır.
    can nasıl tatlı ama di mi len? seni patates satanisti seniii.

(bkz: harbi satanist intihar eder)
  • tatli su satanisti
  • birçok şarkıda tekrar tekrar söylese de fuck your god isimli şarkıyı yaptıktan sonra adanalı olduğundan kesinlikle emin olduğum death metal şeysinin en şeyli adamlarından. ne lan bu sürekli bir dine, kitaba, allaha düz gitmeler derken durdum ve dedim kendime, "tamam işte budur, ne florida'sı, bu adam bildiğin adanalı." şaka bir yana yaptığı müziğe ve vokaline kurban olunası bir insandır. ilginçtir ki fuck your god da ritmiyle beni benden en fazla alan deicide şarkısıdır. genel olarak scars of the crucifix albümü zaten adamı günün 18 saatinde taş taşımışa gibi hissettirir.
  • satanic death metal ilahı işte bu adam. açıklamaları şusu busu çok tepki çeksede adam türünün en iyi bir kaç frontmeninden bir tanesi. vokal konusunda ise türdaşları yavaş yavaş geriye gitsede bu adamda tam tersi bir durum söz konusu. şeytanla anlaşması var besbelli.
  • crucifixion , lunatic of gods creation , dead by dawn gibi parçalarla bir dönem beni benden alan deicide'in vokalistidir. ancak an itibari ile gördügüm scars of the crucifix klibinde motorcu serseriyi oynayan, rakip mahalle çetelerine satanizm asilamaya çalisan insan modeli ile benim için de glen benton'in bittigi an olmustur.
    (bkz: benim bittigim an su andir sedat abi)
  • biz death metalden öncede vardık biz metalciyiz ve türler sikimizde bile değil diyen güzide şahsiyet.
    serpents of the light albümünü ticari diye elştirenlere ,hani nerede paralar bu albüm daha az sattı ,
    önceki albümlerimiz daha teknik olabilir ama biz headbang albümü yapmak isatedik ve yaptık demiştir
  • inatla black metal yaptıgını savundugum deicide isimli manyak ama canlı grubun, manyak ama yaslanmıs vokalisti. performans düsüklügü var mı? hayır.
  • 33 yaşıma gelince öleceğim demişti bu, yaşıyor hala*... verdiği röportajları okuyunca sanırsınız bir numarası var; cool görünmeye çalışan, sağa sola sataşan şahıs... fareli köyün kavalcısı misali takipçileri vardır; demir bir haçı kızdırıp alnına basmıştır, tatooya alternatif olarak bakabiliriz sanırım bu harekete...
  • orda burda "go fuck your god" diye bağırma alışkanlığı sahibi deicide vokali. kendilerinin 40 yaşına gelince intahar edeceğim diye demeçleri olurdu 90ların başında, kaç oldu bilmiyorum ama merak ediyorum fos mu çıktı o laflar diye.
  • deicide dışında vital remains de böğüren şahıs.
hesabın var mı? giriş yap