• türkiye ve almanya lokasyonlu sunucularda uygun fiyata gerçekten kaliteli hizmet veren hosting firması. fiyat konusunda 100 mb'tan 15 gb'a uzanan paketleri yıllık 10 tl ile 250 tl arasında değişiyor ki gayet uygun gözüküyor. fakat verilen aylık trafik miktarı yine diğer firmalarda olduğu gibi yeterli değil, her ne kadar almanya'daki sunucuları tercih ederseniz verilen aylık trafik daha yüksek olsa da. ek olarak alanadı* kaydı da yapıyorlar fakat alanadı kaydı için şahsen isimtescil.net'i tercih ederim.

ilk kullanım itibarı ile izlenimlerim server'ının yeterince hızlı olduğu ve teknik desteğin de çok çalışkan olduğu yönünde. canlı destek hattı da var fakat bildirim açıp yardım almak daha çözüme yönelik oluyor, canlı destekten pek yardım alamadım doğrusu. daha önce kullandığım kebirhost'tan sonra oldukça hız farkı var ama bakalım bir yamuk çıkarmaz inşallah...
  • daha evvelden çok hosting firmasıyla çalışmamama rağmen verdikleri hizmetleri gerçekten muhteşem olarak tanımlayabilirim -ki bunu ülkemizde kurumsallaşmaya gitmeye çalışan ama bir türlü beceremeyen bütün firmalara kıyasla yapıyorum. r10 gibi pek çok ipe sapa gelmez insanın barındığı bir ortamda tesadüfen keşfettim burayı. ilk gün sinirlenip iade talebinde de bulunmuştum hatta. sonradan ikna ettiler de hizmet almaya devam ettim. iyi ki de etmişim.
    çok ilgili ve iyi niyetli bir firma yetkilileri var bi kere. iş yoğunluğu nedir bilemiyorum ama destek bildirimlerim çok hızlı cevaplanıyor. gece 4'te yazdığım bir destek talebine 30 dk içinde cevap geldi örneğin. isim tescilini buradan yaptırmak, belki birkaç lira ekstra tutabiliyor ama hiç mühim değil. işini türkiye standartlarının üzerinde yapan böyle firmalar azınlıkta. daha da desteklenmeli kanaatindeyim.

web sitesi: http://www.guzel.net.tr/
    referral link ile üye olmak isterseniz ise: https://www.guzel.net.tr/aff.php?aff=253
  • bu firmadan hizmet almaya başlayalı 5 ay oldu ve bu süreç içinde yalnızca bir defa 15 dakikalığına bir bağlantı problemi yaşadım. daha önce herhangi bir hosting firmasından hizmet almamıştım ancak bu hizmet devam ederse bundan sonra da almama gerek kalmayacak. çünkü ihtiyacım olan, beklediğim her şeyi karşılıyor şu anda güzel hosting. dediğim gibi kıyaslama yapacak durumda değilim ama bu firmayla çalışmaya başlamadan önce yaptığım araştırmalarda farklı firmalarla çalışan farklı insanların yaşadıkları sıkıntıları çokça okumuş bir insan olarak diyebilirim ki kusursuz ve ekonomik hizmet vermektedir güzel hosting.
  • adı gibi kendiside çok güzel olan firma. türkiye'de hosting seviyesini yukarlara çıkarıyorlar. ötesi yok.
  • 5 mayıs 2013'te 6.90 tl'ye 100 adet domain ile sınırlı bir kampanyaları varmış.

detaylar için : http://blog.guzel.net.tr/…zca-6-90tl-kdv-dahil.html
  • verdikleri hizmet gerçekten güzel. ama muhasebe olarak ciddi problemler yaşatmaktalar. 1 aydır fatura taleplerimize "en geç yarın" şeklinde şukela cevaplar almaya devam ediyoruz.
    muhasebede gönderdikleri proforma faturayı kullanacağımızı düşünüyorlar sanırım.. bi güzel'lik yapmalarını burdan talep etmeye devam ediyoruz.
  • limitsiz alan ve trafik olayına girmişler kampanya olarak. sitelerinde kampanya duyurusunu göremedim ama gönderdikleri mailden direkt sepete ekleme linki var, ihtiyacı olan vardır, kaçırmasın.

mail şöyle:

"sadece kısa bir süre için planladığımız bu paketimizi sizlerin kullanımına sunuyoruz.

bütün sağladığımız hizmetler kendi donanımlarımızla, kendi verimerkezimizden sağlanmaktadır.

sunucu özellikleri:
    türkiye lokasyon
    türkçe cpanel kontrol paneli
    cloudlinux işletim sistemi
    litespeed ile eşsiz hız deneyimi
    ssd diskli sunucularımızla üstün performans
    haftalık harici sunucuya yedekleme
    %99 uptime garantisi

paket özellikleri:
    limitsiz disk alanı
    limitsiz trafik
    limitsiz site barındırabilme(add-on domain)
    limitsiz alt özellikler(e-mail, ftp hesabı, subdomain vb..)
    ücretsiz .tk alan adı (istediğiniz kadar)

sadece aylık 14.90tl!!! hem de kdv dahil.
    sipariş linki: https://www.guzel.net.tr/cart.php?a=add&pid=177

kampanyanın sonlanması/fiyat artışı endişelerinize karşın, paketin yıllık/2 yıllık/3 yıllık alım seçenekleri olduğu gibi, maximum kartlara peşin fiyatına 4 taksit, vade farkıyla 12'ye kadar taksit imkanı sunmaktayız!

limitsiz hosting hizmeti ile ilgili önemli notlar:
    sağlanan limitsiz alan ve trafik, sadece sitelerinizin kullanımı içindir. sağlanan alan veri depolama/yedekleme ve web sitenizle ilgisi olmayan işlemler için kullanılamaz. sağlanan trafik, dosya paylaşımı vb.. için kullanılamaz, sadece web sitenizin trafiği için kullanılabilir.

bizde mevcut olan bir hosting paketiniz varsa, bu özel pakete geçiş mümkün olacaktır. detaylı bilgi için lütfen destek merkezinden bildirim açınız."

yurt dışındaki çakal karlos hosting firmaları gibi belli bir dosya sayısı limiti veya dosya boyutu sınırı var mı sormak lazım tabii.
  • limitsiz paketinden memnun olduğum hosting firması.
    bu arada limitsiz paket için dosya limit sayısı: 100.000'dir, iş görür.
  • benim gibi yeni başlayan birine wordpress dahil olmak üzere ki yardımcı olmak zorunda değillerdi bir çok yerde yardımcı olmuşlardır. müşteri hizmetleri, müşteri hizmetleri değil bambaşka bir şey.destek ekibindeki mustafa beye teşekkürler. kendisi devam etme sebebim oldu.
  • bedavadan biraz pahalı host satan şirket. fiyatlar çok iyi, hizmette iyi. tavsiye ederim.
hesabın var mı? giriş yap