• ya trendyoldan bi ürün aldım. bunlara vermişler (benim iznimde haberim de yok)
    adamlar 6 kasımda aldığım ürünü bir haftada getiremeyince iptal ettim. bu gün 21 kasım halen depoda. biz böyle büyük!!! bir firmayı hak etmiyoruz lütfen bizi terk edin... kapatın kendinizi lütfeeeeeennn.
    bu arada trendyol senin de..
  • hepsiburada nın efsane cumasından 24 kasım da bazı siparişler verdik. bazı ürünler daha istanbulda kargo merkezlerinde beklemesine rağmen horoz lojistik tarafından 26 kasımda verilen sipariş bize ulaştı bile. hemde tahmini süre 6 aralık göstermesine rağmen..... özetle jet gibi kargo şirketi
  • allahın belası bir firma. normalde en fazla 2 günde teslim edilmesi gereken kargoyu 1 haftadır teslim etmediler. şubeleri, merkezleri felan yok ortada. müşteri hizmetleri numarası ise çözüm olmuyor hiçbir şeye. hepsiburada'dan ürün alıp, üzerine bir de kargo şirketi olarak bunlara denk gelirseniz ömrünüzü sikerler ortaklaşa.
  • saçma sapan bir kargo firmasıdır bana kargoyu ilçe otobüsüne veriyim sen terminalde al deme cüretini gösterebilmiş yiğitleri bulunduran kargo firmasıdır.

kim niye bunlarla iş yapar ki
  • imkan varsa uzak durulması gereken firma. ıstanbul avrupa yakasında hepsiburada'dan aldığım ürünü 4 gündür dağıtıma çıkarmayan firma. şubenize gidip ben teslim alayım dediğimde ise, yoğunluk nedeniyle şubeden teslim almak yasak diyorlar. ürün ne zaman teslim edilir dediğimde ise 1 2 gün diyor. lan ben 4 gündür zaten kargo gelecek diye evde bekliyorum ömrüm boyunca sizi mi bekleyeceğim?

edit: ürün 10 günde teslim edildi
  • 2014 yılında beylikdüzü tarafında çamaşır makinesi bekliyorum. o tarihte horoz lojistik adını ilk duyuşumdu.

araç geldi, benim makina en arkadaymış, bir kişi araca çıktı bir kişi aşağıda bekliyor, üstteki sırasıyla benimkinden önceki makineleri aşağı atıyor. yerde bir ki kez sektikten sonra duran makineyi aşağıdaki çalışan kenera çekiyor.

dedim "napıyonuz kırılcak makinalar".

çalışan; "abi merak etme senin makina en arka sırada onu hiç atmadık" ...
  • beylikdüzü tarafında olup horoz lojistiği bilmemek at yalanı sikeyim inananı demekle eş değerdir. haramidere'ye sallanınca kabak gibi tabelası vardır. şu anda yok yerine inşaat yapıldı 2017 ye kadar vardı
  • normalde il merkezine gelen ürünüm için 9 aralık tarihine randevu oluşturdular. yoğunluğu bildiğimizden sineye çektik. kamyoncu abi aradı biraz önce kardeş evdeysen getireyim, depo doldu, boşaltmamız lazım dedi. buyrun dedim.

kamyoncu abinin aksiyonu ceo'dan iyi!
  • işini oldukça iyi yapıyor gibi geldi bana.
    tipler biraz at hırsızı gibiydi:) ama işlerini hızlı ve güzel yaptılar
  • hepsiburada ile birlikte ortak bir şekilde dolandırıcılık yapmaya çalışan firma.

şöyle ki, 26 kasımda bir tv aldım. 28 kasımda kargoya teslim edildi ve istanbulda aynı yaka içinde 1 haftadır bekliyor, teslim süresi her gün +1 ileri gidiyor sistemde ve en son bugün teslim edilmeme açıklaması olarak “ileri tarihte istendi” diye bir ibare gördüm. hepsiburadayı aradım ve kargom neden gelmemiş dedim, kargo çoktan yola çıkmış teslim edilecekmiş ama siz ileri tarihte istemişsiniz dedi. beni ne horoz lojistik aradı, ne ben onları aradım ne de size öyle bir bilgi verdim dedim. biz bilemiyoruz onları arayın dedi.

horoz lojistiği aradım, yoğunluktan dolayı öyle yanlış bir bilgi girilmiş mecburen dedi. bende yanlış değil yalan dedim. yalan beyan adı üstünde. kayıt açalım isterseniz deyip geçiştirdi.

hem kargoyu temin ettikleri sürede teslim etmiyorlar hem de kendileri aradan sıyrılmak için müşterilerin söylemedikleri şeyleri söylemiş gibi not alıp kendilerini savunmak için kullanıyorlar. istanbul anadoludan istanbul anadoluya 1 haftada ürün teslim edememek nedir yahu?

depodan teslim etmeme durumları olmasa çoktan gidip kendim alırdım. varsa alternatifleri büyük paketlerde kargoist gibi, bireysel işlerinizde onları kullanın mümkünse, bunlara bulaşmayın.

tv geldiği an kapıya iade istiyorum deyip kapıdan geri göndermeyi düşünüyorum. 135 desi paketin gidip gelme taşıma maliyetinin tamamı çok güvendikleri teslim organizasyonlarına gitsin. yasal hakkım sonuçta.
hesabın var mı? giriş yap