• problem şu ki, ilk çıkan iphone'larda , hatta 4s de dahi kablo da şarj cihazı da çok sağlamdı. kutudan çıkan alet ile kabloyu 5 sene gayet hor kullandım,banamısın demedi.
    bu müşteriyi enayi yerine koyma durumu iphone 5 te değişen kablo ile birlikte başladı.
  • nasıl kullanıyorsunuz ki siz bu aleti? 2 senedir hiçbir sıkıntısını görmedim.
  • nedense sürekli yanıyor. prizde mi bi sorun var anlamadım.
  • 3 yıldır bozulmadan kullanıyorum. her yıl dış kısmına ekstradan teflon kaplarım her yıl bu teflonu yenilerim , görselliği bozulsa da fonksyonuna halel gelmemektedir. şiddetle tavsiye ederim yaşasın teflon.
  • uçlardan açılma yapıyorsa elektrik bandı takıp kullanmaya devam edin. hatta yeni bir tane kullanıyorsanız açılmadan üstüne elektrik bandı sarın hiç açılmaz. ben 2.5 yıldır öyle kullanıyorum hala sapasağlam. gerçi ben 13 yıldır aynı rotring kalemi kullanıyorum eşyayı temiz kullanma konusunda bu hangi seviye ben de bilmiyorum.
  • otomotiv sektöründeki servis ve yedek parçadan kazanma durumu gibi apple'ın da satış taktiği uyguladığı kablodur. ve hatta apple'ın kendi sitesinde satılan diğer marka kablolar dahi bu üründen daha kalitelidir.
  • sanırım oksijenle tepkimeye giren tek kablodur. kutudan çıktığı anda yırtılır, kopar. 25 yaşıma geldim daha bir tane sağlamını görmedim.
  • 4-4s zamanında bi telefon parasıda şarj aletine verdim 1 senedir 6s kullanıyorum ve hiç sıkıntı yaşamadım.şarj aletine demir takan tel geçiren bantlayan vs bisürü yöntem gördüm ama en iyisi evden çıkarmamak
  • arkadaşım aliexpress nedir bilmiyor olmanız çok üzücü. 79 tlye kablo almalar, yok micro usb çevirici almalar...

kablonun kralı

al bunu istersen araba çek kablonla. 5 dolores 5.
  • ofiste iphone kullanan kişilerin hiç birinde bulunmayan kablodur.

yılda 1 kere şarj ettiğim ipad kablom var, ofisin orospusu oldu. herkes mi kaybeder? herkesin mi bozuk olur?
hesabın var mı? giriş yap