• ya da bizim buna inandığımız yıllar(yani ben çocuktum ben inanıyordum).

90'ların sonu 2000'lerin başına tekabül eder. medya benim üzerimde ab'ye girmek üzereymişiz de tek engel kokoreç sevdamızmış gibi bir intiba bırakırdı o zamanlar. ab'ye girersek kokoreç ne olacak, kokoreç ab'de olacak mı, kokoreç yemeye devam ederken ab'ye girme ihtimalimiz var mı, kokoreçi kesersek yarın ab'de miyiz gibi soruların ana haber bültenlerinde en önemli sorular olarak arzı endam ettiği yıllardır.

küçükken "sikeyim la kokoreçinizi, bırakalım da girelim şu güzelim ab'ye." derdim
    sonradan anladım ki avrupalı kokoreçe karşı değilmiş, ekmek arası olduğundan çok kilo yapar diye ekmek arasını istemiyormuş meğer.
  • mirkelam'ın fırsattan istifade kokoreç diye boktan bir şarkı yaptığı yıllardı.
  • nihayet, kokoreçin suçu olmadığı anlaşıldı.
  • yasağın üzerine mirkelam böyle demiştir.
  • ab ve kokoreç ikileminde kokoreçi tercih ettiğim yıllardır.

afedersin mikenos ab'yi arkadaş, o biralı gecelerin ardından kokoreçli kapanışlar daima göz doldurmuştur. o yıllarda evet başlarda ben de inanmıştım bu geyiğe ve ab'ye inat kokorecimi en boklusundan tercih ediyordum. bi b.ka yaramadı tabiki de. şahsen b.klandığım ile kaldım ama olsun güzel ve heyecanlı yıllardı. en büyük derdimiz kokoreçti.

şimdi dertler kokoreçten hayatta kalamama korkusuna doğru evrildi. yaşarken 90'lara ve 2000'lere laf ederken şimdi o zamanında laf soktuğumuz yılları arar olduk.

ulen canım da kokoreç çekti hay ağzını öpeyim senin!
  • bu yillar gecti gitti, kokorec'in ab'ye girmeye engel oldugu sanrisi bitmedi arkadas.
  • "...
    öncel, avrupa birliği’nin kokoreç konusundaki uyarısının türk basını
    tarafından abartıldığını savundu.
    avrupa birliği’nin sadece kokoreç değil, sakatat üzerine belli
    kriterleri bulunduğunu kaydeden veysi öncel, şunları söyledi:
    "biz türkiye’de sattığımız ürünlerin de belli aralıklarla
    hıfzıssıhhadan tahlil raporlarını alıyoruz. avrupa’da da belli
    kriterleri, hijyenik şartları sağladığınızda bu ürünleri satmamanız için
    bir neden yok. "

haber
  • kokoreçi vermedik ama vermediğimiz bi g*tümüz kaldı.

hakketten hala avrupa birliği diyen var mı?
  • ab'ye girersek kokoreçin kaldıralacağı geyiği dönen yıllardı. engel olma falan yok götünüzden element uydurmayın.
hesabın var mı? giriş yap