• asıl siz saçmalamayın ayol!

not:
    sevgili dostlar;

ingiltere'deki bir olaydan yola çıkıp, burada homofobik nefretinizi kusacağınıza; gericilerin çöktüğü anaokullarınıza sahip çıkın bi' zahmet.

lgbt'ler var... alışın, canlarım.
  • arkadaşlar bu bastırılmış davarlık bazlı nazi özentiliğiniz yetti artık naziler napıyosa aynısını yapmak zorunda değilsiniz. naziler hapse de girdi siz de girin o zaman. of ne güzel olur hakkaten içerde benzerlerinizle seks :)

ayrıca bu nazilerin bütün rezilliğini çomarlığını aldınız bi tek taş gibi fişek gibi vücutlarını almadınız işinize gelmiyo çünkü. hadi bakalım biraz da ona kasın. you gotta work bitch.
  • sen heteroseksüelliğini bizim gözümüze sokarak yaşarken okey, ama paşamız lgbti birey görmek istemiyor dışarıda. sikkkktir git ordan yavşak
  • fırsat tanınsa sizden ala faşist olmazmış, onu gördüm.

"heteroseksüelim, çoğunluğum, ya bizim gibi davransınlar ya da siktirip evlerine kapansınlar. onların gökkuşağı renklerini çekmek zorunda değilim."

şovlarını da hayatlarını da gözünüze sokmuyorlar. sen sevgilinle el ele tutuşuğunda gözümüze mi sokuyorsun angut? hayatını yaşıyor, yaşamak istiyor tabi senin gibi faşist yavşaklar izin verirse.
  • herkesin kendi iradesiyle hareket ettiği bu dünyada saçmalığın daniskası olan serzeniştir. yiyorsa aynı cümleyi meriç'ten ötesinde söyle de görelim nasıl 'son veriyorlarmış' oradaki yasalar sana.
  • (bkz: sieeeeeeeeee)
  • ...dedi homofobik ak çomar.
    tanım: bir çomarın haksız serzenişleri.
  • "ben bu tür tepki gösteren homofobiklerin genelde bir eşcinsel eğilimi olduğuna hep inanmışımdır. çocukluğunda bir tacize uğramış olabilir, tadını almış olabilir."

(bkz: #77982100)

çocukken tacize uğramış olma ihtimali olduğunu iddia ettiği bir yazar hakkında "tadını almış olabilir." diyen kavasları barındıran başlık.
  • ben bu tür tepki gösteren homofobiklerin genelde bir eşcinsel eğilimi olduğuna hep inanmışımdır. çocukluğunda bir tacize uğramış olabilir, tadını almış olabilir.
  • din kurslarında/yurtlarında tecavüze uğramasından iyidir.
hesabın var mı? giriş yap