• az önce reklamını gördüğüm cornetto'nun son icadi.. "daha başımıza neler gelecek acaba?" şeklinde kara kara düşünmeye sevk ediyor insanı bu buluş..
  • adı da aşk iksiri no. 1'dir bunun. sadece mayıs ayı boyunca olacakmış etrafta, sonra bundan deli başka aşk iksirleri çıkacakmış. "hayde yavrular, yaz geldi oynaşın güzel güzel" demektedir algida bize.
  • aşk iksiri no.1 adlı algida nın yeni cornettodondurması. günümüz erkeğinin sorunlarına algida da el atmış anlaşılan. bildiğimiz cornetto nun ortasına mesir macunu çubuğu geçirilmiş hali gibi duruyo reklamda.

no.1 mesir macunluysa no.2 no.3 lerin ne olacağı merak edilesi cinsten.
  • kendini askin ve sehvetin tadi olarak konumlandirma derdinde olan dondurma ureticisinin yiktigi son tabu.

tabi yaz geliyor, madem hormonlari aziyor milletin, bunun ardisigi millete motivasyon yaratacak pariteyi de sun ki karin tavana vursun. magnum ile "yetinmeyi bilmeyen" kadinlar segmentine ulasan markanin bu konumlandirma ile libidosunu tavana vurmus genclige inceden mesaj gonderiyor; yakinda korneti prezervatifle ambalajlarsa hic sasirmam. vatana millete hayirli olsun.
  • bu isin bir de sosyal sorumluluk boyutu da var, acaba bunu goguslemeye hazir mi cornetto takimi? yarin oburgun tecavuzden yakalanan bir zanli "abi cornetto'yu yedim, sonra kendimi kaybettim, gerisini hatirlamiyorum" derse bu topluma ne diyecekler acaba? yaaa, aval aval bakarsiniz tabi boyle.
  • yenmis begenilmemis bi urun olup uzerinde aska dair tavsiyeler bulunmaktadir.
    benim aldigimda dibindeki cikolatayi ne kadar sevseniz de sevgilinize vererek askinzii ispatlayin gibisinden bisi yaziyodu.
  • insani kotu emellere tesvik eden algida dondurmasidir...
    la havlee..
  • prezervatif hediyelidir.
  • yerli malı sex and the city namlı omuz omuza isimli enfes dizinin reklam arasında karşıma çıkıp 10 dakika kadar kıkırdamama yol açan şey.
hesabın var mı? giriş yap