• 2007 yilinda http://www.theauteurs.com/ adresiyle efe cakarel tarafindan kurulan, avrupa birligi medya programi, dunya sinema vakfi ve unlu film sirketleri tarafindan desteklenen bagimsiz, yabanci ve klasik filmleri online izleyip uzerine yorum yapabilecegimiz, yazilanlari okuyup paylasabilecegimiz harika internet sitesi. sevdik sevdalandik, ukte idi doldurduk.

  http://mubi.com/
 • önümüzdeki sonbaharda playstation 3 ile de etkin olabilecek muhteşem sinema sitesi. http://blog.adresgezgini.com/…bulusturan-sosyal-ag/ adresinden hakkındaki yazıya ulaşılabilir.
 • filmlerin türünü yazsa bir de tadından yenmeyecek site ayrıca yumurta filmi bu siteden 4 yıldız almıştır kullanıcılar tarafından. hayretle karşıladım sözlük.
 • birkaç tane ücretsiz film dışında filmleri 2.99 tl'ye online izleyebileceğiniz site. ağırlıklı olarak bağımsız sinema filmlerine yer veren, popüler filmleri bulamayacağınız bir site, zaten popüler filmleri alıp göstermek gibi bir niyetleri de yok. filmlerin çözünürlükleri yeterli görünüyor, ben bilgisayar üzerinden izledim ancak görüntüyü tv'ye aktarsanız da pek bozulma olmayacak gibi duruyor. hızı da fena değil, koskoca film üzerinde 2 kez filan bekleme yaptı, ilk başta birkaç dakika beklerseniz hiç yapmaz.
  arşiv yapma merakı olan insanlar için ideal bir site değil. filmi izliyorsun ve bitiyor, dvd'si yok, kutusu, kapağı yok. tek izlemelik bir keyif sunuyor sadece. internet üzerinden film kiralıyorlar gibi düşünebiliriz.
  aylık 12 tl gibi bir üyelik ücreti ödenerek aylık sınırsız film izleme imkanı veriyor. ancak film arşivleri şu anda yeteri kadar derin değil. çok da popüler olmayan, bağımsız addedilebilecek birkaç filmi arattığımda bazıları arşivde hiç yoktu, bazıları ise ülkemizde izlenemiyordu. şimdilik sürekli üye olmak çok da anlamlı değil, bekliyoruz.
 • arşivlerine interstate 60 ve the go getter ile katkıda bulunduğum site. şaka maka ne önerirsen hemen ekliyorlar. süper olay.
 • 'sanal bir sinematek'. bağımsızlar, klasikler ve sanat filmlerinin buluştuğu, kolaylıkla bilgisayarınızdan izleyebileceğiniz günden güne büyüyen film arşiviyle interaktif bir sinema sitesi. kurucusu ise bir türk, efe çakarel.
 • nijerya'da bir şehir..
 • uzun zamandır takip ettiğim ve çok sevdiğim sinema sitesi. iyi ki var.
hesabın var mı? giriş yap