şükela:  tümü | bugün
 • 1977 adıyaman gerger doğumlu gazeteci. nokta dergisinde çalışmış daha önce. şu an taraf gazetesinde çalışıyor.puşi ve sarık kitabının yazarı. bir de kişisel blogu varmış.

  http://nevzatcicek.blogcu.com/
 • gün itibariyle haftalık yayınlanan özgün duruş gazetesi genel yayın yönetmenliği görevinden ayrılmış gazeteci.

  --- spoiler ---

  gazetecilik stresli bir iştir. bu anlamda kırdık ve kırıldık. hakkınızı helal etmenizi rica ediyorum...

  --- spoiler ---

  http://www.medyaradar.com/…k-neden-istifa-etti.html
 • henüz üç hafta önce basıma başlamış olan milad gazetesi'nin köşe yazarı. güncel siyasi yazılarından, özellikle de kürt siyaseti hakkındaki yazılarından faydalanmak mümkün.
 • az önce bayaz tv dinamit programında kendisinden, abdullah öcalan'ın terörist değil, poitikacı olduğunu öğrendiğim gazetecidir.
 • televizyon programlarına çıka çıka zıvanadan çıkanların arasına karışan, bir dönemin itidalli yazarlarından.. mısır'daki darbe ile gezi olaylarını eşanlamlı kullanma ihtirasına kapılıp iftiracılar timindeki yerini hızla almasını, turgay güler enfeksiyonuna yakalanmasına bağlıyorum..

  hayat bazıları için "ters tekamül" kuralını işletiyor demek ki...
 • şu an habertürk'de konuşan kişi.

  suriyedeki teröristlerden hangisi daha kaka, hangisi en kötü çocuk tespitleri var. hangi terörist grupların el-kaide ile nasıl ilişkileri var, neden sempati duymalı ve desteklemeliyiz tarzında bir şeyler anlatıyor.

  vahşet görüntülerini artık inkar edemiyor ama bizim köpeğimiz değil, diğer köpek yaptı, bizimki terbiyeli demeye getiriyor.

  (bkz: şecaat arz ederken merd-i kıpti sirkatin söyler)

  (bkz: bambaşkaymışsın)
 • hükümetin yediği haltları meşrulaştırma memuru.
 • an itibariyle haberturk'teki türkiye'nin nabzı programında dediklerinden bir şey anlaşılmayandır. kavram kargaşası yaratmaya çalışıyor sanırım. ya da ben hiç hukuk namına bir şey bilmiyorum.
 • an itibari ile habertürk'te yayınlanmakta olan türkiye'nin nabzı programında halen kavram kargaşalarına devam etmektedir. en komik ve en aşağı zeka örneği olan yeni kavramı islamcıların kemalist olmasıymış, cemaatçiler kemalistleşmiş. tespitine üfüreyim afedersin.

  ulan bu kadar kolay demek ben gazeteciyim diye bir ulusal kanala çıkıp atıp tutmak. şu adamın yaptığı muhabbet yemin ediyorum mahalle kahvelerinde yapılmıyor artık.
 • akp döneminde ekonominin millileştirildiğini, israil hegomanyasının bertaraf edildiğini söyleyen, ultra sallamasyon akp yamağı. tabi bu zat kendin çal kendin oyna programlarında konuşabildiği için "ne sallıyorsun la değişik" diyen de olmuyor. bu arkadaşa biri sorabilir mi acaba, akp döneminde kaç devlet kuruluşu yabancılara satıldı? yine bu dönemde yabancı şirketlere ne kadar toprak satıldı? türkiye'de kullanılan tohumun ne kadarı hangi ülkeden ithal ediliyor? cevaplarsa seviniriz, bakalım ekonomi ne kadar milli olabilmiş görelim.