• chp'li muğla belediye başkanı. 28 mart 2004 seçimlerinde bir kez daha seçilmiştir. doktordur.
  • muğla'nın chp'li ve ortopedist olan belediye başkanı.(chp'liliği ve ortopedistliği arasında bağlantı varmış gibi oldu ama öyle değil.)
  • 1948 muğla doğumlu muğla belediye başkanı. 2004 yerel seçimlerinde %42 oy alarak tekrar başkan seçilmiştir.

aldığı ödüller :

2000 yılı tarihi kentler birliği teşvik ödülü
    2001 yılı uluslararası abdi ipekçi dostluk ve barış ödülü
    2001 yılı tarihi kentler birliği teşvik ödülü
    2003 yılı şehir ve başkan dergisi “kent ödülleri” yılın il belediye başkanı ödülü
    2004 yılı şehir ve başkan dergisi “kent ödülleri” yılın il belediye başkanı ödülü
    2005 yılı şehir ve başkan dergisi “kent ödülleri” yılın il belediye başkanı ödülü
    2006 yılı şehir ve başkan dergisi “kent ödülleri” yılın il belediye başkanı ödülü
    2007 yılı şehir ve başkan dergisi “kent ödülleri” yılın il belediye başkanı ödülü
  • seneler evvel bir akraba masasında sağlam tartıştığım adamdır. koca muğlada tiyatro yok nasıl yer burası, ayıp değil mi tarzı bir sözüme belediyenin görevi çöp toplamaktır tiyatroyla uğraşacak bütçe filan yok diye cevap vermişti. aradan belki 10 sene geçti. hala 1 gıdım sevmiyorum kendisini. yatsın kalksın üniversiteye dua etsin de o muğla biraz adam oldu.
  • bostan korkuluğunun chp'den aday gösterilse belediye başkanı seçilebileceği muğla belediyesinin "başkanımsı" kişisi
  • akyakayada sürtmekle, yaylada içmekle olmuyor bu işler..adı şehir kendi köyden beter olan muğla mezrasında yağmursuz felç vaziyetteki "olmayan" yollar nitekim ilk yağmur neticesinde camel trophy'den beter vaziyettedir..kimsede gık yok, çağdaşlık bu olsa gerek..oylar osman ve şürekasına..
  • büyük ihtimalle düğerekli.
  • chp'nin muğla'daki hatasıdır. farkında değiller ancak bu yönetim anlayışıyla chp şu anda kendi kredisinden tüketiyor. bu isim ile devam edilirse zor.
  • türkiye'nin havası en kirli 4.cü şehri.
  • chp'nin muğla büyükşehir belediyesi başkan adayıdır.

edit: artık adayı değil, bizzat başkanıdır.
hesabın var mı? giriş yap